sex

Co si vybavíte, když slyšíte tuhle větu? Mně běhá mráz po zádech, představa pravidelného sexu podle kalendáře se mi protiví, ale nikdy neříkej nikdy, třeba na to někdy dojde.

Na začátku vztahu vás si asi nikdo z nás nedokáže představit, že by si sex plánoval na určité dny. Proč taky, nebývá to třeba, mám na mysli to plánování, samozřejmě.

Jenže po určité době se vztah k sexu obou partnerů může změnit, přicházejí neshody, rozdíly sexuální touze apod. Někdy to dojde tak daleko, že uvažujte o pomoci odborníka. Jednou z variant, které vám s největší pravděpodobní navrhne, je právě pravidelný sex, po dohodě směřovaný k určitým dnům.

Nezapomenutelná je pro mě scéna z filmu Jedna ruka netleská...

Je to pro vás stejně nepředstavitelné jako pro mě, nebo si myslíte, že by vám to mohlo vyhovovat? Tak řekněme třeba středa. Proč ale zrovna středa? Čím si tento den vydobyl mezi ostatními dny v týdnu toto privilegium? Pokud bych si měla vybrat já, zkusila bych sobotu nebo neděli! Naopak pondělí by u mě nemělo šanci…

Odborníci tvrdí, že sex dle takto stanovených pravidel dokáže mnohdy utužit vztah. Já mám naopak dojem, že by někteří lidé mohli být touto metodou frustrovaní, a to třeba už od čtvrtka! Ale každý je jiný, někdo si to nedokáže představit, někomu to náramně vyhovuje.

Jak jste na tom vy? Zkoušeli jste si s partnerem plánovat sex podle kalendáře? Středa, neděle, středa, neděle…? Znáte někoho, komu to tak vyhovuje?

Reklama