Milá redakce,

náš zvířecí miláček má těch zlozvyků víc než dost. Jedním z těch nejhustějších je ten, že vyvolává rvačky s velikými psy. On sám je přerostlý yorkšír, přesněji a pravděpodobně je to australský silki teriér. Již několikrát obtěžoval robustné rasy psů, zlobil jejich mláďata a mámy mu daly co proto... Jednou se doga utrhla z řetězu a vrhla se na Mikyho. Než přiběhla jeho majitelka byla z našeho Mikáče jen uslintaná plyšová koule. Dcera jí Mikyho vyrvala z tlamy a v úmyslu zachránit mu život jej vyhodila na nejbližší auto. Sama přitom spadla a na ní ta doga. No, situace skoro o život !

Vše dobře dopadlo, Miky byl moc hodný akorát do druhého dne. Pak začalo vše nanovo. Pokud jej někdo nevidí a jen slyší, myslí si, že je to vlčák, tak silný je jeho štěkot.

Dalším ze zlozvyků je noční putování. Chodí od postele k posteli a kňučí ,aby byl vyzvednut do postele. Tam si lehne do nohou, tlapkou si na sebe přitáhne deku. Poleží půlhodinu a jde k dalšímu členu rodiny. Dříve na postel vyskočil, ale dnes jako 10 letý senior chce vysazovat. Jenomže on se pořád dělá kolečko .Já jej párkrát okřikla, tak zalezl pod postel a dal pokoj. Kdo se nechá zneužít, jeho věc. Ráno je  pejsek vyspinkaný " dorůžova", my ostatní na sebe vrčíme a slibujeme mu , že večer půjde spát do sklepa do boudičky ke kočce !

hezký den, hav , hav...

lalica

PS přikládám pár fotek našeho " zlobivého " pejska".

miky

miky

miky

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Dnes si povídáme o zvířecích zlozvycích a závislostech. Má, nebo měl, některý zvířecí člen vaší domácnosti nějaký zlozvyk? A jaký? Podařilo se vám ho nakonec tomuto zlozvyku odnaučit? Svoje zážitky, zkušenosti a příběhy, které můžete doplnit také fotkou svých miláčků, posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a odpoledne vybereme jeden, jehož autorka dostane odměnu.

Reklama