Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma, kde spí naši domácí mazlíčci. Je od štenářky s nickem lalica. Podívejete se na fotky, kde všude spí a odpočívá její Miky.

Milá redakce, jak si můžete všimnout ze zaslaných snímků, máš mazlíček Miky je, co se týče " pelešení" velmi akční.

miky

miky

miky

miky

miky

miky

Usalaší se v autě, na lince, na zemi, v lidském pelíšku a v tom svém, k tomu určeném. Letos byl Miky na operaci a když přišel domů, zavrtal se do beránčí kožešiny na křesle a tam byl až do rána. Už na " omak"  byl studený, a tak se potřeboval zahřát. Říkáme mu Miky cestovatel, protože v noci putuje kolem všech členů rodiny. Nejhorší je, když tak ve dvě ráno přijde k posteli, zavěsí se na ní packami a kňučí, že chce vysadit.

Je to už psí senior a navíc pěkně vypasený, tak sám na postel nevyskočí. Ale ,když použiji jeho zbraň a zavrčím, zaleze pod postel a dá pokoj. Ráno většinou nevíme, kam až Miky doputoval.

Svůj pelíšek, zvaný " kučina" většinou používá jen v době, kdy mu je " šoufl" nebo když je čerstvě " vypraný" a vyfénovaný.

lalica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Jedna fotka hezčí než druhá!

Pochlubíte se nám také, milé ženy-in? Kde spí váš zvířecí mazlíček? Kam až ho pustíte? Má nějaké netradiční místo? Napište nám na dnešní "válecí" a mazlíčkové téma

redakce@zena-in.cz

Reklama