Do České republiky přišla na konci minulého roku novinka mezi přístroji, které pečují o krásu a mládí pleti. MikroSkinPolishTM je unikátní přístroj, který během jednoho ošetření kombinuje rovnou tři ověřené technologie -  mikrodermabrazi, ošetření ledovým laserem a masáž s aplikací ochranného séra. Návaznost těchto speciálně zvolených zákroků ještě více umocňuje omlazující účinek a zároveň také přispívá k odstranění jizev, hlubokých vrásek, rozšířených pórů a dokáže si poradit i s drobnými nerovnostmi pokožky. Ošetření je příjemné s nulovou rekonvalescencí a pro největší efekt omlazení pleti, by mělo proběhnout v 5-6 opakováních s týdenním odstupem.

MikroSkinPolish

Průběh ošetření MikroSkinPolishTM

1.     Mikrodermabraze

Během prvního zákroku, mikrodermabraze, jsou z pokožky odstraněny odumřelé kožní buňky, které zůstávají na svrchní části pleti. Odstranění probíhá za pomocí mikrokrystalů a speciální vakuové technologie. Kůže je tak na začátku ošetření zbavena starší zrohovatělé horní vrstvy pokožky a je dokonale připravena na aplikaci omlazujících účinných látek a výživy.

2.     Ošetření ledovým laserem

V následujícím druhém kroku je pokožka ošetřena pomocí ledového laseru, který aplikuje do pokožky vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou. Této látce se často přezdívá elixír mládí. Má v kombinaci s předešlou mikrodermabrazí a speciální hloubkovou aplikací laserem blahodárný účinek. Stimuluje produkci kolagenu a elastinu, pokožku hydratuje a přispívá k jejímu zpevnění a pružnosti.

3.     Masáž s aplikací ochranného séra

Třetím a finálním krokem ošetření je vyhlazující masáž pomocí speciální hlavice. Během masáže se navíc do pokožky aplikuje ochranné sérum, které obsahuje vitamíny, antioxidanty, ochranný faktor a velmi vzácný olej Tamanu.

Doporučení cena jednoho ošetření je 1 500 Kč bez omezení věku.

MikroSkinPolish

Názor redakce

Vyšetření jsme měli možnost vyzkoušet. Protože péče o pokožku obličeje je důležitá v každém věku, rádi jsme možnosti využili. Celá procedura je velmi příjemná, zejména poslední krok, masáž s aplikací ochranného séra. Pokožka je po ošetření velmi jemná a vláčná, je cítit, jak pečující sérum vzpružilo její vzhled. Obličej nevypadá unaveně, zbaví se nečistot a kůže pěkně nasákne účinné látky a výživu. Můžeme tento přístroj doporučit.
Klára Křížová

Nyní můžete přístroj využít v těchto pražských centrech:

Centrum laserové estetiky
Římská 16
Praha 2 

www.cle.cz

Salon LaProvence
Lucie Hélová
Náměstí Jiřího z Lobkovic 19
Praha 3

www.relaxbezvrasek.cz

Reklama