Příjemné spaní a hebké snění

Podzim se pomalu hlásí o slovo a s ním i chladnější počasí. Nenechte se zimou zaskočit a pozvěte tento skvělý materiál do vaší ložnice. Pokud patříte do kategorie „zmrzlíci“, je na čase poohlédnout se po mikroplyšové výbavě do vaší ložnice. Dobrý spánek a příjemný odpočinek podpoříte kvalitní hřejivou lůžkovinou, která na podzim a v zimě přijde vhod. Povlečení mikroplyš je hřejivé, měkké a přímo stvořené do chladného období. Jedná se o 100% polyester, který díky speciální povrchové úpravě působí příjemně na dotek a přináší hebký relaxační pocit.
5ba398c1e6985obrazek.png

Prvořadými výhodami povlečení a prostěradel z mikroplyše jsou:

- především jemnost a hebkost
- vynikající termoregulační schopnosti
- stálost tvaru a barev
- nežmolkovatí a neřídne
- snadná údržby praním na 40°C, rychleschnoucí, bez žehlení
- vhodné i pro alergiky a citlivou pokožku

Pro své nejmenší to nejlepší
5ba398ee0e813obrazek.png

Ne náhodou zaujímá bytový textil v dětských pokojích velký prostor. Plyšová měkkost a hřejivost mikroplyšového textilu vaše děti naprosto okouzlí. S pocitem teplého objetí přichází i celkové zklidnění a navození sladkého spánku. Deka nebo prostěradlo mikroplyš funguje jako příjemný dotek maminky. Není nic lepšího, než vidět své miláčky spokojeně snít.

Vhodně zvolená barevná kombinace je důležitá pro dětské vnímání. Lze navodit příjemnou zklidňující atmosféru dětského pokoje pro chvíle relaxace a spánku nebo dodat energii mladým školákům při ranním vstávání. Vybírat můžete z dětských motivů, přírodních vzorů nebo animovaných filmových a pohádkových hrdinů.

Bohatý výběr bytového textilu najdete na MKLuzkoviny.cz
 

Reklama