5a4ce09a278daobrazek.png
První, čeho jste si v minulých sezonách mohly na módních molech všimnout, byly tenisky. Placaté, pohodlné, s tkaničkami nebo na suché zipy, minimalistické i úplně bláznivé. A zamiloval si je celý svět. Nejen ženy, které je začaly obouvat k šatům, kostýmku nebo sukni, ale i muži, kteří je rebelsky nosí třeba i k obleku.
5a4cdec5df337obrazek.png

Mikina na sebe nenechala dlouho čekat. Bodejť by ne, ta je podobně stylová a trendy jako zmiňované kecky. Zapomeňte na klasiku v podobě mikiny přes hlavu nebo na zip s kapucí, která vám pěkně ladí k domácímu oblečku nebo legínám do fitka. Ty si klidně nechte a vesele noste dál. Teď je ale řeč o mikinách, které se hodí do práce, na rande a klidně i na super rozjetou party. Tyto kousky jsou všechno, jen ne nuda. Tedy, sladíte-li je s těmi správnými věcmi. Pak je paráda zaručena!

Tak trochu jiný business style

Ťukáte si na čelo, co že je to za nápad, nosit mikinu do pracovního prostředí? Tak pokud ta mikina nebude mít kapuci, nebude oversized nebo zdobená extra křiklavými a výraznými akcenty, je vše v pořádku. Vyberte si nějakou jednoduchou a minimalistickou a zkombinujte ji s něčím ryze formálním – kalhoty s puky, sako, bílá košile, lodičky nebo třeba perlový náhrdelník.

Ve znamení lásky

Jít na rande neznamená, že musíte mít mini sukni a výstřih až...“vy víte kam“. Ukažte, že si s módou umíte pohrát! Spojení mikiny a sukně je naprosto skvělá a zábavná. Nejen na rande. Sukni, která je příliš romantická a holčičkovská, trochu „zdrsní“, u kombinace s koženou sukní bude zase parádní ukázkou, jak se míchají materiály. Na schválně, tato dvojka vás bude rozhodně bavit!

Barový model

A tady je to přesně ten správný příklad toho, že mají mikiny úplně novou tvář – s volány, třpytkami, flitry, kožešinovými rukávy... Toho využijte, oblékněte pod ní volné šaty a blýskavé kožené kalhoty nebo legíny a věřte, že se v baru neztratíte.
5a4cdf4125076obrazek.png

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Reklama