Myšák Mickey oslavil na konci roku 2018 své 90. narozeniny. A jak vidno, jeho sláva stále trvá. Na jeho počest mu místo ve své kolekci nechala třeba značka Moschino nebo Vans, Levi’s, návrhář Marc Jacobs, ale také Kenzo a mnoho dalších. Co to znamená? Že se máme zbavit předsudků a přidat se bez okolků do Disney klubu, protože je to nejen děsně trendy, ale hlavně in, i když už jste nějaký ten pátek pryč ze základní školy.

Trend „Forever Young“

Oblékat trička, mikiny nebo třeba džínové bundy s kreslenými postavičkami, to rozhodně neznamená, že vám musí být dvanáct, nosit dva culíky a tenisky na suché zipy. Na tento trend není prakticky nikdo dost starý.

Jedná se o pozitivní motiv, který se hodí skoro ke každému outfitu, na holky i na kluky, na rande i do práce, kde není super přísný dress-code. Minnie, Mickey, Bambi nebo třeba malá mořská víla, ti všichni vám rozzáří den. A nosit tyto postavičky, to je prostě zábava!

Jak je nosit?
Budete se možná divit, ale věřte, že si vršky s animáky zamilujete.

Nakoupíte na: Zara, Asos nebo Urbanstore.cz

  • Tím nejvariabilnějším a nejlépe kombinovatelným kouskem je stoprocentně tričko. Noste ho ke skinny džínám, ale klidně i otrhaným boyfriendům. Oblékněte přes něj koženou bundu, anebo třeba klasické černé sako.
  • Nebojte se obléknout tričko s Mickey Mousem třeba i k elegantní sukni a lodičkám. Tomu se říká rebelský business outfit!
  • Doporučujeme pořídit si tričko klidně o dvě čísla větší, případně si jej půjčovat s přítelem.
  • Když si vyberete mikinu s takovým veselým motivem, klidně ji mixujte se sukní, kalhoty s puky nebo třeba cullotes. Super kombinací je také třeba mikina a volná bílá košile s límečkem.
  • A co třeba sukně s flitry nebo blýskavé kožené kalhoty? S vrškem z Disney klubu máte o pozornost postaráno.

Také si přečtěte:

Reklama