Nejčerstvější první dáma USA je v současnosti bezesporu nejsledovanější ženou světa. Je to žena, která je teď prostě IN. Zrodila se další modla, ke které se budou upírat oči (nejen) amerických žen.
Však si také Michelle dává záležet, aby se ten úžasný narůžovo natřený obrázek stoupající popularity ani trochu neušpinil. Není jí co vytknout.

Je oddanou manželkou, perfektní matkou, přitom dostatečně reprezentativní. Stále se usmívá, je skvěle naladěna, dokonale upravena.
Možná právě proto se objevila mezi deseti nejlépe oblékanými celebritami - více ZDE.

Často se o ní hovoří jako o dámě, která bude určovat styl amerických žen. Po dlouhé době se první dáma stane módní ikonou, jakou byla kdysi Jacqueline Kennedyová. Proti Jacqueline má ještě několik výhod.Je tmavé pleti, což její popularitu zvyšuje, nemá zrovna ideální postavu, což je jistě sympatické, a nepohrdne oblečením z konfekce, čímž dává najevo, že na „normální“ ženy nehledí spatra. Zkrátka její styl se bude snadno kopírovat.Sama o oblékání mluví jako o zábavě, což ji zase posouvá do role ženy, které jde všechno lehce. Kdy by také brala čas na nějaké dlouhé přemýšlení, co na sebe. Jen tak něco popadne a ono to vždycky sedí, ladí, působí elegantně, přitom přirozeně a ležérně. Jako by svým stylem říkala: Jsou přece důležitější věci na světě, že?Co ráda nosí?
Jednoduché šaty tvarující postavu, elegantní kostýmky, ale i twinsety se sukněmi a kalhotami.
Má ráda syté barvy, je si vědoma, že jí sluší.Ale když se nad jejím šatníkem zamyslíte, jistou kontinuitu s Jackie najdete.
Všimněte si šatů. Nepřipadají vám trochu v retro stylu šedesátých let?

Reklama