První nominaci na nej českou písničku si vysloužil Michal Davidza skladbu Každý mi tě, lásko, závidí. Nominovala ho čtenářka Geriliw. A důvod nominace - čtenářce přináší vzpomínky na jejího přítele.

V rádiu ŽENA-IN.cz dnes volíme nej českou písničku. První nominaci zaslala čtenářka Geriliw...

Michal David-Každý mi tě lásko závidí

Krásný den,
Michala Davida zná snad každý a tahle písnička má pěkný text. Vybrala jsem ji jednoduše proto, že vždy když ji poslouchám dokážu u ní hezky přemýšlet a vzpomínám na svého přítele:)

Geriliw

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama