Čtenář Michal nám poslal návod, jak zahubit vši. Protože se s tímto tématem na Ženě-in nesetkáváme poprvé, rozhodli jsme se Michalův příspěvek otisknout.

Zdravím všechny napadené těmi prťavými vetřelci!

Mám dvě malé děti, chodící do nejmenované školy v nejmenovaném městě. Už třetí rok se, naprosto zbytečně, snažíme vši v průběhu školní docházky zlikvidovat. Pochopitelně vždy při školní docházce bez úspěchu. O to více se nám ovšem v tomto boji daří o prázdninách, co říkám o prázdninách, pár dnů na začátku, a jsou zlikvidovány jak žádost na byt!

Zkusili jsme za tu dobu opravdu vše.

Jen k dokreslení, jedná se o holku s dlouhými blond vlasy a kluka s krátkými hnědými vlasy. Oba vši přinesli ze školy. Ve finále je dostala celá rodina, teda mimo mne, páč já na ně vyzrál už dávno: 9 mm - a tím myslím sestřih - je účinná zbraň. Ovšem ne na každého se dá použít - třeba holce bych to neudělal... no, i když...

Ne, teď vážně. Opravdu jsme vyzkoušeli za tu dobu vše a zodpovědně můžu říct, že na sto procent pomůže toto:

Trocha vody, dost Alpy - nejlépe Francovky, a obyčejný olej na vaření. Vetřít do suchých vlasů, zabalit do igelitu a nechat účinkovat cca hodinu - BOHATĚ STAČÍ! Hnidy mají kupodivu UTRUM, ale nikomu nebráním použít ještě žehličku na vlasy, anebo fén - i ten se jeví jako vhodná zbrň. Pak stačí umýt jakýmkoli šamponem a vyčesat pozůstatky padlých. Ovšem zároveň s tímto hromadným ničením vetřelců je třeba vyprat oblečení, povlečení a plyšáky, se kterými Vaše žena nebo děti spí. Opakovat po čtyři dny!

LIKVIDACE ZARUČENA!

Tento příspěvek nepíši jen tak, nás tento boj stál fůru času i peněz, a jak je vidět, tak úplně zbytečně. Děkuji všem za příspěvky, které na tomto fóru jsou, protože bez nich bych se k této kombinaci asi nedostal.

Ještě jednou dík a DO BOJE!!!

Michal

Kam dál?

SOS: Vši
Není to alergie, jsou to vši...

Trápí vás vši? Vyzkoušíte tuhle metodu?

Reklama