Novácká reality show Vem si mě! graduje. Ve hře už jsou jen tři finalistky – Katka, Libuška a Barbara. Michal už možná rozpočítává, kterou se nakonec vybere. Nyní už nejsou ve hře jen povahové vlastnosti a sympatie, Michal přiznal, že už měl s finalistkami i sex. Konkrétně s Libuškou a Barbarou. Katka odmítla brát své vítězství přes postel.

 

Určitě záleží i na mileneckém umění, ale je opravdu potřeba si během soutěže „zajet“ soutěžící předem? O Michalovi se v bulvárních tiscích psalo už spoustu věcí, a tak je jasné, že žádný slušňáček to nebude a otevřený přístup dívek mu určitě jen vyhovuje. Ale překvapuje mě, co jsou pro peníze ochotna udělat děvčata.

 

Opravdu je to jen o té touze vyhrát, či v tom má prsty i fakt, že Michal je pohledný muž a u žen nějakou tu touhu vzbuzuje? Možná holky jen využily příležitosti a možná chtěly vědět, zda jim za to ta výhra vůbec stojí. Každopádně už tuto neděli uvidíme, zda dá Michal přednost vyzkoušenému, či ho uchvátí nedotčenost Katky.

 

Co říkáte na vývoj soutěže Vem si mě!? Chtěla byste se s Michalem vyspat? Nebo je vám na výsost nepříjemný? Co si myslíte o Barbaře a Libušce, které tuto možnost přijaly? Fandíte Katce? A myslíte si, že si vůbec nějakou dívku plánuje vzít? A chce si nějaká dívka vzít jeho?

 

foto anotace: Archiv TV Nova

Reklama