„Jak chcete žít bez koní?“ ptá se zpěvák Michal Tučný v písničce, kterou nominovala do dnešní volby posluchačka Vmarta, velká milovnice trampské a country hudby...

Posloucháte rádio ŽENA-IN.cz, ve kterém dnes volíme nej českou písničku. Tu následující zaslala posluchačka Vmarta.


Krásne ráno „ zpěváčci“,

dnešní téma mi je srdcí blízká. Miluji moc country písně. Asi to bude tím, že jsem vyrostla ve výborné partě starých pardálů. Jezdila jsem na Potlachy a řeknu Vám, to byl zážitek na celý život.
Dnes už moc nechodím, ale když je dobrá parta s kytarou a ještě se najde někdo s harmonikou...prostě to nemá slov !

Moje nejoblíbenejší písnička pořád zůstáva od Michala Tučného: JAK CHCETE ŽÍT BEZ KONÍ.

Tak přeji pěkný poslech Vaše
Vmarta

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama