Slavnostní události a společenská akce s sebou přináší bohatý zdroj fotografií, a na nich spoustu objektů pro módní „drbárnu“. Každá celebrita musí počítat s tím, že se stane středem pozornosti. Jestli to bude pozornost obdivná, či kritická, už záleží jen na ní.

Tentokrát jsem se podívala na „zoubek“ VIP hostům z akce Sestra roku, která se konala v Náchodském divadle. O celé akci a její výherkyni jsme informovali v tomto článku:

Nej sestřičkou roku se stala Monika Vytlačilová

A kdo si koledoval o kritiku tentokrát? Michaela Dolinová a Petra Černocká.

Michaela

Michaela je moc hezká žena a chválím ji za to, že přestala „blbnout“ s hubnutím a odbarvováním na blond. Pochvalu zaslouží i „malé červené“, které jí sluší a prozařují její osobnost. Ale to péřové boa působí lacině a celý outfit shazuje. Když už potřebovala zakrýt paže, měla zvolit spíš široký šál z hedvábného mušelínu nebo organzy.

petra

Vypadat v šedesáti jako Petra Černocká, tak si pískám.. Ale. Černá je elegantní a zeštíhluje, ale transparentní materiál je velmi zrádný. Zbytečně přidává kila a ukazuje prádlo, které bychom vidět neměli. Když už si oblékla top s průhledným výstřihem, měla zvolit podprsenku bez ramínek.

Reklama