Ředitelka soutěže Česká Miss a její zakladatelka Michaela Maláčová (36) se poprvé ukázala tři neděle po porodu syna Arona. K holčičce Anabellce nyní přivedla na svět bratříčka. Míše se díky její pracovitosti a houževnatosti i troše štěstí všechno daří, a to i když potřebuje něco ztratit. V tomto případě kilogramy, které nabrala po porodu. Má jich po porodu ještě pár navíc, což její mimořádně štíhlé postavě jen přidalo.

„Ještě je na mně devět kilo navíc. Ale to mi starosti nedělá, Arona kojím, protože má stále hlad. Myslím si, že moje tělo funguje tak, jak má. Výhoda je, že ještě nikam mimo domov nespěchám, jsem v pohodě a mohu chvílemi i odpočívat. Když ze ženy vyzařuje radost, kterou z dítěte má, pak to dostává i do svého výrazu,“ září maminka dnes už dvou děti.

Příprava České Miss je v plném proudu
Odborná porota vybírala nyní dívky do závěrečných kol soutěže krásy. A Míša se právě na ty dívky přišla poprvé podívat.

„Musím poděkovat celému mému štábu, jak všechno připravil. Přestože jsem rodila trošku později, než jsem měla, tak jsem se zúčastnila prvního castingu. Ty dívky jsem znala jenom z fotografií, které poslaly, a pak z těch, které připravil náš štáb. Těším se na semifinále, kde se odehraje to nejdůležitější rozhodnutí, kterou z dívek vybrat do finále. Už s námi jezdí televizní štáb televize NOVA, který natáčí dívky, a ty záběry pak budou využity v přímém přenosu. Trochu se nám do naší práce pletou vánoční svátky, které se konají v době, kdy vrcholí přípravy na finále České Miss. Ale my to jistě zase vydržíme v pohodě, tak jako loni, a pak přípravy dokončíme,“ říká spokojená ředitelka úspěšné soutěže, která na závěr roku s dětmi a mužem, miliardářem Zdeňkem Bakalou, poletí hodně do daleka. Samozřejmě tají kam, jen přiznává, že ona sama žádné menu na vánoční svátky chystat nebude.

Zdroj: Korzo

Budete sledovat Českou Miss? Chtěla jste se někdy takové soutěže zúčastnit? Vyhrála jste někdy nějakou soutěž krásy? Nebo jste byla ošklivé káčátko? Myslíte si o sobě, že jste krásná? Nebo nějakou tu chybičku najdete? A vypadá Maláčová, že přibrala, nebo jí to nevěříte?

Reklama