Bulvární časopisy už o moderátorce Michaele Dolinové (44) napsaly kde co. Trpí anorexií, je na dně, obrala milence. Všechno zatím bere s humorem. Kdyby to však mělo ohrozit její práci, bude se soudit.

„Kdyby bulvár napsal nějakou totální lež, která by mě měla nějak poškodit pracovně, určitě bych ho žalovala," potvrdila moderátorka a maminka dvou holčiček Julie a Terezky.
 
„Ono se to nezdá, ale když o vás třeba napíší, že máte vážnou nemoc, nebo jste na tom fyzicky tak špatně, že už nezvládáte hrát, může vás to pěkně profesně poškodit. Lidé, kteří vám dřív dávali práci, už vám ji dát nemusí. Není to žádná legrace," stojí si za svým herečka, která se naposled objevila jako sestřička Marie v několika dílech Ordinace v růžové zahradě. Jinak se věnuje divadlu.

„Ještě existuje jeden případ, kdy bych se s bulvárem soudila, a to tehdy, kdyby napsali, že jsem se někde válela opilá a byla to opravdu lež. To bych do toho šla také."

Bulvár čte pravidelně

Aby měla Michaela přehled, co se kde děje a jestli o ní nevyšla nějaká lež, kupuje si bulvár pro jistotu pravidelně.

„Vždycky si kupuji jeden nebo druhý. Ten třetí už ne, to mi přijde zbytečné. Je to proto, že třeba vím, že jsem byla na nějaké akci a chci vědět, jak to tam podali. Ale vždycky se to snažím prokládat i seriózními novinami, abych nešla domu jenom s bulvárem," směje se moderátorka.

„Já mám domluvené se svojí sousedkou, paní Linkovou, že všechno, co přečtu ji dám za dveře. Vždycky pak, když něco kupuji, si říkám, že je to vlastně pro ni."

Reklama