Herečka Michaela Dolinová (44) se otřepala z rozvodových tahanic a nyní je šťastná s předsedou Městského soudu v Praze Janem Sváčkem. Přestěhovala se do většího bytu a začíná nový život. Změny prý přijdou i v pracovním životě. V Ordinaci v růžové zahradě, kde hraje roli majitelky vily Marie Johnsson, se rozchází s partnerem Richardem a už se těší, koho jí scenáristky přidělí nyní. Ordinace je takový promiskuitní seriál. Nikdy nevíte, kdo se stane vaším milencem v dalším dílu," říká Korzu Dolinová.

V jejím životě se změnilo téměř všechno. Na podzim si prožila rozvod a nebýt článků v novinách, proběhl by dobře. Jakmile v médiích začali popisovat intimní věci, vše bylo najednou složité. Také jsem si v té době pořídila nový byt. Ten jsem si nekoupila, abych někam utíkala. Ale objednala jsem si ho asi před třemi lety, protože mi byt v paneláku začal být malý. Tak jsem si vyhlédla nový čtyřpokoják, aby každé moje dítě mělo vlastní pokoj," vysvětluje Michaela Dolinová.

Za byt na Praze 9 zaplatila necelých šest milionů. Je to údajně nejlevnější nové bydlení široko daleko. Jak třinecká rodačka prozradila, cíleně hledala byt 4+1 poblíž stávajícího bydliště, aby děti nemusely měnit školu, zájmy ani babičku. A aby to dcery Tereza (11) a Julie (8) měly blízko za svým otcem, Jaroslavem Tučkem. S ním Dolinová prožila patnáct let manželského života.

Michaela se už prý poučila i jinak. Tvrdí, že když člověk nechce, aby o něm lidé cokoli věděli, nesmí to nikde povídat. A to bez výjimky. Nemyslí tím pouze média, ale i své okolí.
Poučila jsem se. Vždycky se mi moje nedůslednost vymstí," lituje Dolinová. Je přesvědčená, že si své velké sny už splnila. Po třicítce zatoužila mít děti a má je. A teď se jí daří i v partnerském životě. Se současným partnerem Janem Sváčkem se cítí šťastná.

Nyní má herečka titulní roli v putovním představení Coco Chanel, v Sexmisi v Divadle U Hasičů, v Oskarovi na prknech pražského Divadla Metro... Vidět ji můžete také v legendárním Semaforu a v muzikálu Švejk v Divadle Hybernia.
 
 
 
 
Reklama