Češka Michaela Dihlová (17) skončila třetí na Miss Europe and World Junior 2008. Vítězkou se stala půvabná brunetka z Venezuely Solange Elizabeth Romeo Martinez. První vicemiss je Slovenka Linda Mošaťová. Všechny dívky si společně s prestižním titulem královny krásy odnesly řadu věcných cen - šperky, kosmetiku a plavky.

 

Vítězka navíc získala dva tisíce dolarů a k tomu notebook. Dívka na druhém místě dostala od pořadatelů soutěže tisíc dolarů.

 

„Když jsem získala korunku, nemohla jsem samou radostí ani dýchat. Zvítězit v takové soutěži je pro mě ohromná čest," nechala se slyšet nová Miss Europe and World Junior 2008.

 

Samotné velké finále se uskutečnilo na lodi Norwegian Gem v kultovním divadle Stardust. Během galavečera byl honosný sál, jehož maximální kapacita je tisíc sto diváků, beze zbytku zaplněný.

 

„Jsem moc šťastný, že jsme tak organizačně náročný projekt, jakým tato soutěž je, dotáhli do zdárného konce. Už teď se těším na další ročník a věřím, že bude ještě úspěšnější," prohlásil na letišti po příletu do Prahy prezident pořádající agentury Portalmedia Viktor Krča.

 

I Kateřina Kristelová a Michaela Ochotská, které soutěž probíhající na zaoceánské lodi moderovaly, jsou už doma.

 

„Bylo to báječné, skvělá byla jak atmosféra, tak úroveň soutěže," řekla spokojená Kateřina, které navíc vyšel i tip na vítězku.

 

 

Foto: Druhá Vicemiss Michaela Dihlová (vlevo), Miss Europe and World Junior 2008 Solange Elizabeth Romeo Martinez (upostřed), Vicemiss Linda Mošaťová (vpravo).

Reklama