Herečka Míša Badinková (29) o sobě říká, že není žádná skleníková kytička. Rodačka z Malacek, která se natrvalo usadila v Praze, prý stojí nohama pevně na zemi. Proto ani nepřehání péči o svůj zevnějšek. Ráda se pěkně obléká, ale módní trendy příliš nesleduje. A když její účes není právě dokonalý, vůbec ji to nevyvede z míry.

„Oblékám se podle nálady. Teď, když je takové nevlídné počasí, se mi často stává, že až na ulici zjistím, že prší a já nemám ani deštník. Tak si dám si na hlavu kapuci a jdu – móda nemóda,“ řekla Korzu herečka.

Křehká dívka, která si zahrála v Básnících Aničku alias Veverku, nyní září jako Lenka Drápalová v seriálu Ulice. Přitom její recept na krásu je velmi jednoduchý.

„Spát, spát a zase spát, nekouřit a omezit alkohol. A v každém případě dodržovat pravidelnou životosprávu,“ prozradila.

Michaela si také ráda občas zacvičí, nejraději má jógu. Večírky nevyhledává a své soukromí si pečlivě hlídá. Na rozdíl od seriálové Lenky Drápalové své partnery nestřídá. Už několik let žije s hercem divadla Na palmovce Honzou Teplým.

Herečka si prostě nepotrpí na žádné extrémy. Stejný vztah má i k nejrůznějším kosmetickým přípravkům. „Při natáčení jsem nalíčená někdy i dvanáct až šestnáct hodin denně, a tak když mám volno, většinou se vůbec nelíčím, aby si pleť odpočinula. Jestli někdo má potřebu být pořád namalovaný a jako ze škatulky, tak to je jeho věc. Někdo se cítí dobře třeba s plastikami a bez šminek nedá ani ránu. Já upřednostňuji přirozenost. Myslím, že žena má být sama sebou bez těchto umělých vylepšení, ale když to některá nutně potřebuje k životu…“ zamyslela se půvabná herečka.

Zároveň ale hned dodala, že ona sama by na plastiku nikdy nešla. „Chápu, že někdo plastickou operaci podstoupí třeba po vážném úrazu. Když má třeba po autonehodě zohavený obličej, tak je bez debat. Ale nechat si jen z plezíru udělat třeba větší rty nebo velká prsa... To nepochopím a nikdo by mě k něčemu takovému nepřinutil,“ tvrdí rezolutně Badinková.

Zdroj: Korzo

Reklama