R7wlJOW4.jpg

Do Prahy míří jedinečná a nezapomenutelná show s názvem Michael Jackson Live Tribute. Do Fóra Karlín ji 2. října přiveze jediný oficiální dvojník legendárního a všemi milovaného Jacksona, známý španělský umělec Sergio Cortes.

Zcela autentická podoba, hlas, pohyby, originální kostýmy. To všechno dělá osmačtyřicetiletého rodáka z Barcelony jedničkou mezi imitátory Krále popu. Sergio Cortes byl Michaelu Jacksonovi navíc blízký, spolupracoval s ním a dokonce za něho občas zaskakoval. Díky němu a jeho jedinečné show žije legendární zpěvák dál a fanoušci ho za to milují a naprosto ho respektují. Někteří dokonce nevěří, že to není jejich opravdový idol a žádají testy DNA. Natolik je Cortes důvěryhodným a dokonalým Jacksonovým dublérem.

HVPvE4kg.jpg

Po deseti letech od Jacksonovy smrti přiveze do Prahy událost, která nemá ve světě obdoby, a která se zásadně liší od všech alternativních poct Králi popu. „Ta atmosféra vás doslova pohltí, budete očarováni, nebudete věřit vlastním očím, co se to děje přímo zde, přímo teď a přímo před vámi. Je to něco ohromujícího, okouzlujícího, co se nedá slovy popsat,“ tvrdí pořadatelé show pořádané na Jacksonovu počest. A rozhodně nepřehánějí.

Díky identickému vzhledu umělce a také díky jedinečné hlasové podobě, bude bezpochyby běhat mráz po zádech i těm nejotrlejším divákům. K tomu, abyste se zcela pohroužili do světa nesmrtelného Michaela Jacksona, přispěje samozřejmě i skvělá choreografie a originální kostýmy. 

CQ-t83Mw.jpg

Do Prahy se těší i samotný Sergio Cortes. „Michael byl populární na celém světě a vím, že měl a stále má velkou fanouškovskou základnu i v České republice. Věřím, že mu všichni společně vzdáme v Praze hold. Už se toho nemůžu dočkat.“

Nejznámější Jacksonovy písně ožijí v Praze 2. října v pražském Fóru Karlín. 

jackson.jpg

Foto: Michael Jackson Live Tribute Show

Reklama