Někdejší král popu Michael Jackson (50), jehož hvězdnou hudební kariéru pohřbilo obvinění ze zneužívání dětí, se definitivně zbavil svého zábavního ranče Neverland. Ten se stal v roce 2005 hlavním dějištěm zajišťování stop, když kriminalisté hledali důkazy potvrzující zneužívání dětí. Obdivovaný zpěvák však byl později zproštěn viny ve všech bodech obžaloby.

Jackson, který si Neverland pořídil v dobách své největší slávy jako únik z reálného světa do říše snů a fantazie, ranč přetvořil v obří zábavní park pro děti. Ty po tisícovkách zval, aby si u něj hrály. Vždycky také tvrdil, že Neverland nikdy neprodá.

Je to můj domov. Nikdy nebude na prodej. Jedině přes mou mrtvolu," nechal se ještě nedávno slyšet kontroverzní zpěvák, který ranč rozlehlý na ploše tisíc sto hektarů zachránil na poslední chvíli před dražbou kvůli vzniklým dluhům. Nyní ho však prodal za 35 milionů dolarů společnosti LLC. Ta ranč obratem přejmenovala na Sycamore Valley ranč. Chce jej tak zbavit špatné pověsti, kterou na něj její předchozí majitel vrhl.
Reklama