LOS ANGELES – Po mladých létech se zřejmě zastesklo králi popu Michaelu Jacksonovi (44). Začal se totiž oblékat a líčit jako v dobách slavné skupiny Jackson´s Five!

Poprvé se v barevném obleku v afrostylu objevil na nedávném večírku, nostalgicky připomínajícím sedmdesátá léta minulého století.
Nejzajímavější ovšem je, že Michael údajně začal uvažovat i o plastických operacích, které by z jeho stárnoucí bílé pleti udělaly svěžího černošské mladíka, kterým se teď zpěvák cítí být.

Co je na tom všem pravdy, nechce Michael prozradit. Přes svého mluvčího pouze vzkázal, že považuje období sedmdesátých let za nejlepší roky svého života.
„Michael za celý svůj život neváhal utratit milióny dolarů, aby se stal z černocha bělochem. Věřte, že přerod zpět je daleko snazší. Stačí k tomu pouze speciální krémy na kůži a jen velmi malé plastické zásahy. A z Michaela může být klidně znova černoch,“ uvedl Jacksonův dvorní plastický chirurg, autor většiny zpěvákových operací. Lékař také dodal, že si nemyslí, že by Jackson na plastické úpravy svého zevnějšku neměl peníze.
„Jsme s Michaelem velmi blízcí přátelé a musím říct, že jen málokdo ví, jak obrovský je jeho majetek. Dluhy sice opravdu má, ale za všechny ručí jen velmi malou částí vlastních nemovitostí a cenností. I kdyby musel dluhy najednou uhradit, stále mu zbude majetek v hodnotě mnoha desítek, ne-li stovek milionů dolarů,“ míní chirurg.

Jackson se ke své poněkud šílené myšlence stát se opět černochem odmítl vyjádřit.
S médii nekomunikuje od doby, kdy o něm byl v televizích po celém světě odvysílán dokument, líčící pohasínajícího krále v nepříliš dobrém světle.  

      
Reklama