I když byl Michael Jackson médii prezentován jako homosexuální pedofil, na světlo vyšla další pikanterie. Má svého vlastního dospělého syna, kterého mu před pětadvaceti lety porodila Norka Pia.

omerPětadvacetiletý Omer Bhatti chce v nejbližších dnech dokázat testem DNA, že je potomkem popové legendy. Pro Michaelovi blízké to ale žádná novinka není. Popový král přiznal přátelům, že má dospělého syna, v roce 2004. Tehdy uvedl, že měl v roce 1984 poměr s Norkou a ze známosti na jednu noc vzešel chlapec. Ten se poté dokonce po zpěvákově boku objevil několikrát jako dětský tanečník. Později se s rodinou vrátil do Osla, kde žije dosud a živí se tam právě tancem.

Omer žil dokonce několik let na ranči Neverland a existuje videonahrávka, na níž si u Jacksona doma rozbaluje vánoční dárky. Na záběrech je mu čtrnáct let a hraje si na nich se svými mladšími sourozenci – dalšími z Jacksonových dětí. V roce 2003 byl Omer přítomen na Michaelově oslavě narozenin a na party jel se zpěvákem limuzínou.

Utajený skandál

Když se Omer narodil, najal Jackson dvě asistentky, které pomáhaly chlapečka vychovávat v Oslu. Poprvé se pak Omer potkal s otcem ve svých dvanácti v Tunisku, kde mu předvedl taneční kreaci okopírovanou z jeho vlastních pohybů.

O rok později už bydlela celá Omerova rodina na ranči Neverland. Matka přitom pracovala jako chůva, zatímco její manžel, Pákistánec Riz Bhatti, jako řidič. Jakmile se zpěvák začal soudit a z ranče se odstěhoval, vrátili se Bhattiovi do Osla.

Reklama