Jak testování micerálních sprchových gelů značky Dove dopadlo? Jak jsou naše čtenářky spokojené? Jak je pro naše čtenářky důležitá jemná a důkladná péče o pokožku? Přečtěte si náš článek.

Do testování se zapojilo 10 čtenářek. První článek s testováním si můžete přečíst ZDE.

dove.png

Na úvod musím říct, že značku Dove kupuji roky. Jejich klasické mýdlo s krémem prostě nemá konkurenci a stále se k němu vracím. Miluje ho celá naše rodina. Ale teď k novinkovým sprchovým gelům. Jelikož se pravidelně sprchuji každé ráno a večer (plus samozřejmě po jakékoliv vyšší pohybové aktivitě) a mám celkem citlivou kůži, jsem v tomto směru poměrně náročný spotřebitel. Sprchový gel musí být opravdu šetrný k pokožce, svou vůní navodit pocit svěžesti, a zároveň nesmí zanechávat příliš výraznou aromatickou stopu. A to vše právě splňují oba gely z nové micelární kolekce.
Děkuji za možnost testovat Marcela M.

Dobrý den, testovala jsem micelární sprchový gel Dove Anti-stress a Dove Sensitive skin. Oba dva jsou super. Mám citlivou pokožku a ani jeden gel nevysušuje a kůže nezčervená. Konzistence je krémová a dobře pění. Mě osobně voní více růžový Anti-Stress, ale naopak Sensitive Skin si přivlastnil mužský. Určitě si gely v budoucnu budu kupovat.
Hezký den do redakce Monikadove-kozeluhova.jpg

Dobrý den,
zasílám poznatky k testování Dove sprchových gelů.
Testovala jsem dva sprchové micelární gely Dove. Zelený byl pro citlivou pleť, hypoalergenní a voněl prostě čistotou. Pleť po něm zůstávala dobře hydratovaná a voněla ještě dlouho po umytí. Růžový byl antistresový a jeho vůně opravdu napomáhala uvolnění svalů a zahánění stresu úžasně. Pleť po něm zůstávala jakoby odpočatá.  Líbilo se mi, že oba sprchové gely jsou bez sulfátů. 
Děkuji za možnost testování.
Hezký den Gabriela K.

Různé výrobky Dove kupuji během celého roku,proto jsem byla ráda ,že mohu testovat nové micelární sprchové gely Dove. Micelární sprchový  gel Sensitive Skin dobře hydratuje a micely dokonale umyjí pokožku. Vynikající je ,že je bez mýdel a barviva a tudíž hypoalergení. Vůně heřmánku je velmi příjemná.
Micelární sprchový gel Anti-Stress mě okouzlil svojí vůní.Je velmi jemný a šetrný a micely  odstraní každodenní nečistoty do hloubky. S oběma výrobky jsme já i manžel byli nadmíru spokojeni. Určitě najdou trvalé místo v naší koupelně.
Marcela D.

dove1.png

Testovali jsme:

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress – ideální pro pokožku, která je dlouhodobě vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Jemně odstraňuje i nejmenší nečistoty uložené v pórech. Navíc vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.

Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive skin – hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.

Více informací najdete ZDE

Čtěte také:

Reklama