Rumunská modelka a herečka Madalina Diana Ghenea vyrazila na premiéru filmu Lovers v krásné rudé róbě s blyštivou výšivkou. Šaty, které krásně zvýrazňovaly její ženskou siluetu, doplnila výrazným náhrdelníkem s červenými drahokamy a jednoduchými červenými sandálky na podpatku s tenkými pásky. Moc povedený kousek.

profimedia-0556154035-1-.jpgFoto: Profimedia

Italská herečka Giulia De Lellis v šatech od Belfiori Couture vypadala trošku jako panenka v cukrové vatě. Róba, kterou vynesla na červený koberec během premiéry filmu Lovers, byla trochu neforemná a občas bylo vidět, že si herečka není úplně jistá, jak si v ní sednout nebo jak se postavit před objektivy. Na druhou stranu šlo o poměrně pěkný a zajímavý kousek a Giulia vypadala skoro jako by vyskočila z knížky o Popelce. Róbu pak doplnila šperky značky Salvini Gioielli s botami od italské značky Le Silla.

e-s.jpgFoto: Profimedia

Povedený model na sobě měla i norská modelka Frida Aasen. Šaty od návrhářky Alberty Ferretti zdobené vzácnými diamantovými výšivkami z kolekce Limited Edition jsou opravdu krásným kouskem. Frida vypadala jako ztělesnění řecké bohyně. K šatům pak doplnila sadu dlouhých náhrdelníků z italského butiku CRIVELLI.

profimedia-0556160198.jpgFoto: Profimedia

Za povšimnutí stojí i outfit herečky a modelky Laury Barth. Její černé šaty od italské návrhářky Luisy Beccarii mezi ostatními barevnými rozhodně vynikly. Róba má jednoduchý klasický střih, avšak velmi zajímavý je geometrický vzor, který odráží světlo tak, že mají barvy vždy trochu jiný odstín. Jednou vypadají pruhy jako zelné, jindy fialové či šedé, někdy zase modré. A občas je možné vidět dokonce všechny dohromady. K šatům pak Laura zvolila jednoduché šperky od značky Messika Paris.

profimedia-0556114628.jpgFoto: Profimedia

Čí šaty se vám líbí nejvíce?

Reklama