Závěrečný galavečer soutěže Art Image Change International proběhl dne 1. 10. 2009 v divadle Hybernia v Praze. Deset finalistů zde předvedlo své kadeřnické, vizážistické i stylistické umění při třetí proměně, která se nesla ve stylu glamour 20.-30. let 20.století. Půvabné „modelky“ - dívky a ženy vybrané z řad veřejnosti - v dobových kostýmech a typických účesech vnesly do sálu divadla atmosféru nostalgie a vzpomínek na časy dokonalé elegance a přirozeného šarmu emancipovaných žen. Nutno říci, že všech deset finalistů zvládlo svůj úkol zcela s přehledem. Při celkovém hodnocení však šlo o součet bodů všech tří proměn - semifinálového kola, finále a galavečera, proto do poslední chvíle nebylo vítězství jisté pro nikoho. Hodnocení proměn prováděla odborná, mediální a laická porota.

Velký úspěch zaznamenala také Bomton studia se dvěma krásnými umístěními. Všem vítězkám srdečně blahopřejeme!

Představujeme Vám vítěze letošního ročníku soutěže Art Image Change International:

1. místo: VERONIKA KLUSÁČKOVÁ, Police nad Metují - hlavní výhra: zahraniční stáž L´Oréal Professionnel v hodnotě 100 000 Kč
vizážistka: Veronika Klusáčková

bomton

2. místo: PETRA BUDÍNOVÁ, Bomton Loft studio, Praha
Cena diváků: roční pronájem osobního automobilu
vizážistka: Bohunka Prokopová

bomton

3. místo: JANA DUŠKOVÁ, Bomton Loft studio, Praha
vizážistka: Sabina Vrabcová

bomton

Stylistka všech tří proměn pro galavečer (glamour 20.-30. léta 20. století): kostýmní výtvarnice Jitka Fomínová.

Také diváci měli příležitost zapojit se do soutěže a ohodnotit nejlepší tým prostřednictvím sms hlasování, které bylo ukončeno přímo v průběhu galavečera. Speciální Cenu diváků - roční pronájem osobního automobilu získala PETRA BUDÍNOVÁ, Bomton Loft studio, Praha s celkovým počtem 1785 hlasů!

GALAVEČER

režie: Radan Dolejš, produkce: Petarda Production a.s.

bomton

Samotný program galavečera byl zahájen netradičně - unikátní venkovní show „Video Mapping“, která se konala poprvé v České republice a jejíž autorem je Marek Myšička. Diváci i kolemjdoucí sledovali za hudebního doprovodu originální hru světel a stínů projektovaných na budově a stali se dokonce svědky „spadnutí“ divadla Hybernia.

Úvod galavečera zahájilo openingové číslo v jazzovém stylu autorky Petry Budínové, která zajistila také choreografii modelek, tanečníků a módní přehlídky.

bomtonVečerem provázeli Jakub Prachař a Vojtěch Dyk, skvělá dvojka moderátorů, která svými originálními a vtipnými vstupy podle scénáře Miroslavy Hajdové a Radana Dolejše bavila obecenstvo v sále od první chvíle a prakticky neustále ho přiváděla k záchvatům smíchu. Jejich osobité ztvárnění vědeckých pracovníků při „cimrmanovské“ přednášce na téma „Vlas“ či půvabných letušek bylo nezapomenutelné stejně jako „Proměna nesmělého pana Petra“ nebo úvodní hudební vsuvka „Aichichi“ při představování partnerů soutěže, mezi něž patřil generální partner společnost Zempra a.s., časopis Svět ženy jako hlavní mediální partnera rádio Expres jako hlavní rozhlasový partner.

Atmosféru večera výborně dokreslovala hudební skupina Toxique v čele se svojí frontwomankou Klárou Vytiskovou, která si s sebou do divadla přivezla svůj pověstný „pokojíček s pohovkou“, a předvedla tři ze svých největších hitů: Two Sides, Honey a skladbu Clap Trap za doprovodu přesné pantomimy.

Ke krásným účesům patří také stylové oblečení, o čemž se diváci přesvědčili při módní přehlídce oděvů značky Miss Trendy.

Na galavečeru nechyběli ani zahraniční hosté. Francouzští kadeřníci a ambassadoři L´Oréal Professionnel Francie Sergio Vultaggio a Raphaёl Duprey předvedli vlasovou show inspirovanou podzimní kolekcí značky L´Oréal Professionnel, která se nese ve stylu ROCK&FOLK.

bomton

Poté již nastala slavnostní chvíle vyhlášení vítězů. Vyhlášení 2. a 3. místa se ujal předseda poroty pan Martin Kadlec, společnost Pytlík s.r.o. Hlavní cenu předal vítěznému týmu osobně pan Karel Kadlec, majitel Bomton studií a předseda představenstva Bomton studia a.s.

bomton

Vrchol galavečera patřil velkolepému vystoupení uměleckého souboru Bomton studií - ARTTEAM SHOW. Skvělá choreografie Kláry Lidové, podmanivá hudba, působivé kostýmy a originální účesové kreace zanechaly v každém hluboký dojem. Všichni v sále se jako mávnutím kouzelného proutku rázem přenesli do světa snů a fantazie, kde je vše povoleno. Úvod show zahájil démonický bojový tanec éterických elfů Názgûlů z Tolkienova Pána prstenů. Diváky přišly pozdravit i další hrdinové z tohoto kouzelného příběhu. Následovala vzpomínka na Hvězdné války Star Wars. Na závěr se roztančily postavičky z filmů Tima Burtona - Willy Wonka z filmu Karlík a továrna na čokoládu, Mrtvá nevěsta, Holčička s porcelánovými hlavičkami místo rukou či Pán na klíček.bomton

Závěrečné defilé všech účinkujících - soutěžících týmů, účinkujících, tanečníků a kadeřníků Bomton studií proběhlo za ohromujícího potlesku spokojeného publika, které si užilo večer plný krásných proměn, inteligentní zábavy a nádherných zážitků.

bomton

První ročník soutěže Art Image Change International je minulostí.

bomtonBomton studia děkují všem účastníkům - kadeřnickým týmům, modelkám - ženám a dívkám z řad veřejnosti, realizačnímu týmu i divákům a všem příznivcům za podporu a přízeň.

Těšíme se na vás v příštím roce!