Člověk je tvor společenský. Mezi námi ženami s tím nelze než souhlasit. Přirozeně vyhledáváme někoho, s kým můžeme sdílet své radosti i starosti. Každý den zvládneme tisíce povinností. Ráno připravíme snídani, vypravíme děti do školy, vyrazíme do práce, po práci nezapomeneme obstarat něco dobrého k večeři, připravíme s dětmi úkoly, vykouzlíme večeři a spoustu dalších zdánlivých drobností. Ne vždy nám však vyjde čas obvolat kamarádky, vyrazit ven na posezení u kávy a o všechny prožitky a zážitky se s nimi podělit. Co dělat?

Nová sekce programu Na Doma

„Samy sobě“

 

Nyní v září najdete novou interaktivní sekci programu Na Doma, která se nazývá Samy sobě. Hlavní myšlenkou je vytvořit prostor, kde ženy mohou sdílet své zážitky, a to z pohodlí domova. Ptáte se jak? Přihlaste se Vy a Vaše kamarádky na www.nadoma.cz  a staňte se členkami programu Na Doma. V nové sekci „Samy sobě“ budete mít možnost vkládat své příspěvky k danému tématu, téma hodnotit nebo k němu přidat svůj komentář či radu. Témata budou vyhlašována průběžně a budou se týkat praktického života ženy, zkušeností a zážitků v každodenním životě. Těšit se můžete na témata: „Jak se starat o letní opálení?“, „Dámská jízda. Proč ne?“, „Máme doma prvňáčka“ a další. „Stačí mít doma internet a během chvilky můžete být mezi svými kamarádkami a sdílet s nimi věci dobré i zlé a podělit se o své zkušenosti,“ říká Lenka Balíková, zodpovědná za webové stránky www.nadoma.cz.  

 

Sekce programu Na Doma

„volný čas“

 

Když máte volno, je nejlepší vyrazit tam, kde se vám líbí a kde si to užijí i Vaši blízcí. V sekci „Volný čas“, která byla spuštěna v dubnu tohoto roku, naleznete mnoho tipů kam na výlety, kam za kulturou, sportem a třeba i za originálními nákupy nejen pro nás ženy, ale i pro celou rodinu. Akce z celé České republiky můžete i Vy samy přidávat, doporučovat a hodnotit. „Věřím, že každá žena si tu najde to své a vždy objeví zajímavé tipy a nápady pro volný čas, zdravý životní styl a rodinnou pohodu,“ říká Lenka Balíková.  

 

Tipy ze sekce Volný čas

 

Horský lanový park Raztoka

V horském lanovém parku Raztoka nejenže se dobře pobavíte, ale můžete si vyzkoušet překonat sami sebe. Zatímco děti si užijí zábavu v mini horském parku Tarzánek, kam mají vstup zdarma, můžete si obléknout slušivé šortky z popruhů, na hlavu nasadit přilbu a po žebříku vystoupat na plošinu do výšky 12 metrů nad zemí. Tady Vás připnou na jisticí lano a můžete se vydat v neuvěřitelné výšce strastiplnou cestou, kdy se projedete po laně připevněni na kladce nad řekou, či se houpete ze stromu na strom jako Tarzan na lijáně. Horský lanový park Raztoka najdete přímo v Beskydech, pod oblíbeným výletním cílem Pustevnami. Otevřeno má denně a téměř za každého počasí. Více informací
na: www.tarzanie.cz  

 

Středověká Krčma

Pro výlet do Dětenic si určitě vyhraďte nejméně jeden den. Začněte prohlídkou nově zrekonstruovaného zámku, který doslova praská ve švech svou originální výzdobou. Tolik dobových věcí na jednom místě jste jistě ještě neviděli. Nejen tatínky, ale i děti zaujme návštěva pivovaru, kde figuríny představují vesnický život před sto lety. Až budete dostatečně unaveni, zakončete den ve středověké krčmě a nelekejte se, až na vás číšníci v dobových kostýmech vyhrknou: „Tak co si dáš, ty ochechule, k žrádlu?” Patří to k jejich hantýrce a určitě vás tím dobře pobaví. Je to neopakovatelný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Více informací na: http://www.krcmadetenice.cz

 

 

Vše najdete na www.nadoma.cz

Reklama