Silná imunita už dávno není samozřejmostí, je potřeba ji dlouhodobě budovat. Víte, jak to dělat opravdu efektivně?

preventan.jpg

Stav imunitního systému ovlivňuje celá řada faktorů, obecně, řekněme, celkový životní styl člověka. Proto je oslabená imunita do značné míry problémem civilizačním. Její příčinou může být nevyvážená strava, nedostatek pohybu, únava a stres. Těmto faktorům se přitom v každodenním shonu jen těžko vyhýbáme.

Abychom imunitní systém v období chřipek a nachlazení nastartovali, často saháme po doplňcích stravy, které mohou naší imunitě v boji s nepřátelskými viry výrazně pomoci. Důležité však je, po jakých doplňcích sáhneme. Multivitaminové přípravky nás často ohromí množstvím obsažených vitaminů a my rádi věříme, že to naší imunitě stačí. Zapomínáme přitom, že imunitní systém je daleko složitější a vitaminy jsou nutným předpokladem, nikoliv zárukou jeho správného fungování.

preventanmedved.png

Pokud chcete pro svou imunitu opravdu udělat něco navíc, sáhněte po doplňcích stravy, které kromě vitaminů obsahují další účinné látky. Například Preventan® obsahuje kromě vitaminu C také patentovanou účinnou látku ProteQuine® působící přímo na sliznicích, které obvykle přichází do kontaktu s viry jako první. Preventan je český výrobek vyráběný v Hradci Králové a díky jeho přírodnímu složení je vhodný i pro diabetiky a děti od tří let.
Nejlepší strategií proti zimním nachlazením je začít budovat imunitu už na podzim, kdy se začíná ochlazovat a organismus je k nachlazení náchylnější. Pro tyto účely, tedy k dlouhodobému užívání, je určen Preventan Clasic. V situacích, kdy už cítíte, že na vás něco leze, sáhněte po Preventanu Akut či Preventanu Quattro, které jsou určené právě pro akutní užití. Preventan zakoupíte v každé lékárně, kde vám lékárníci nejlépe poradí, jaký produkt z řady Preventan správně vybrat.

Více informací najdete na stránkách www.preventan.cz

preventan2produkty.pngprevqva.jpg

Reklama