Citycat k nám chodí dva roky a příliš často nepřispívá. Dnes však jde se svými názory „na trh“. Jsme rádi, že jsme součástí jejího života.

Jako Jezinka strčím dva prsty do otevřených dveří a můj názor je:

1) Interaktivita - dobrá věc - pokud mají redaktoři čas věnovat se diskuzím pod svými články, a tím se odlišujete od jiných internetových médií - možná by stálo za to, z vaší strany věnovat této činnosti třeba hodinu/dvě pravidelně ve stejném čase.

2) Témata - je NA VÁS, abyste určovali směr tohoto magazínu a měli takový okruh spolupracovníků, kteří se v jednotlivých oblastech života dobře orientují a dokáží svými postřehy a názory zaujmout. Tady nemohu nezmínit Míšu Kudláčkovou, která podle mého názoru poctivě nosila svou kůži na trh nejen v oblasti „čarodějnictví“. Stejně na mne působila svojí milou praštěností i Eva Soukupová. Ať po nich přijde kdokoliv, bude poměřován s oběma jmenovanými.

Témata ať jsou „babská“, ale mohla by se občas dotýkat i politického dění, nevidím důvod, proč závažná témata nechávat jen na „tradičních denících“. Jistě, může to vést ke kontroverzním diskuzím, ale ošetřit korektnost není technicky problém.

Rozhovory s celebritami jsou tahounem nejednoho časopisu. Existují však „neznámí“ lidé z oblastí vědy, výzkumu, umění, atd. a mohou být příkladem pro ostatní. Tady vidím mezeru, kterou byste mohli zaplnit (i s pomocí čtenářek).

3) Pište dál pro všechny věkové skupiny, protože být ženou-in je celoživotní práce.

Nedopouštějte situace, kdy se vaše vnitřní problémy (a která redakce je nemá!) stanou diskusním tématem. Tady je právě interaktivita vaším zranitelným místem. Výměna redaktora, s nímž čtenářky často komunikují, může znamenat jejich rozčarování, popřípadě odliv. A přitom stačí oznámení, že ten a ten volí jinou pracovní cestu.

Vaší čtenářkou jsem cca 2 roky, nemám potřebu všechno komentovat ani soutěžit, neznám vaši desetiletou historii a nebýt mého kamaráda, asi bych vás neobjevila. Nicméně stali jste se součástí mého života, někdy inspirací a věřím, že jí budete i nadále.

Hezký den přeje

CityCat


 

Milá CityCat, děkuji za váš názor.

K bodu 1 – není to reálné, nucená komunikace jek ničemu, a redaktorky a redaktoři jsou tu od toho, aby sháněli informace, chodili na rozhovory, prostě aby psali články. Diskutovat mohou ve svém volném čase. Nebo když je k tomu daný důvod pod článkem.

2. témata – Tam s vámi souhlasím prakticky beze zbytku. Snažíme se o to. Problémem je, že témata „závažnějšího“ charakteru mají ze strany čtenářek slabší odezvu. Ale ani tak se jim nevyhýbáme.

A k bodu 3 vám mohu slíbit, že v tom, co děláme, budeme pokračovat jak nejlépe budeme umět, a věříme, že alespoň část z vás pobavíme, potěšíme, uspokojíme váš hlad po informacích a zajímavých lidech. Můžete nám v tom velmi pomoct tím, že nám o zajímavých lidech a událostech dáte vědět.

Dnes je tématem dne náš magazín. Pište nám, co vám dal i vzal. Co se vám na něm líbí a co nelíbí. Vše směřujte na mail:

redakce@zena-in.cz

Téma však kolem 16. hodiny skončí. Máte tedy poslední možnost… Ale pokud nám pošlete svůj názor večer, možná se k němu zítra ještě vrátíme...

Reklama