Vážná automobilová nehoda herce Morgana Freemana (71), ke které došlo loni v létě, má dohru. Zatímco se Freeman zotavoval z vážných zranění v nemocnici v Memphisu, kolovaly zvěsti, že Demaris Meyerová, která s ním byla v autě, je jeho milenka. Ta na něj nyní podává žalobu, ve které mimo jiné tvrdí, že uznávaný umělec před jízdou požil alkohol.

Meyerová, která během nehody utrpěla také zranění, však popírá, že by spolu někdy měli intimní vztah. Ke společné jízdě s Freemanem uvedla, že tu noc, kdy ji vezl z večírku, a došlo k nešťastnému smyku s následným převrácením vozu, jí známý herec nabídl, aby přenocovala v jednom ze tří domů na jeho pozemku. Rychleji by se tak ráno dostala do práce, uvádí Associated Press.

Jenže Freeman za tuto svou nabídku zřejmě zaplatí. Meyerová si najala známou advokátku Glorii Allredovou a ve středu požádala Federální soud v Memphisu o soudní proces ve věci náhrady škod způsobených havárií. Předmětem žaloby jsou léčebné výdaje, bolestné, úbytek na váze a trvalé následky způsobené krátkodobou ztrátou paměti. Navíc se Demaris nerozpakovala a v žalobě uvedla, že během večeře i později večer Freeman konzumoval alkohol.

Zvěsti o jejich intimním přátelství se začaly šířit, protože pár dní po nehodě Freeman se svou chotí Myrnou Colley-Leeovou oznámili, že se po 24 letech manželství rozvádějí.

Meyerová však na tiskové konferenci, kterou pořádala s Allredovou, oznámila, že jsou s 71letým držitelem Oskara "pouze přátelé". Takovou kamarádku mu byl asi čert dlužen.

Reklama