Alena Schwarzová žije v Radotíně. „Ráda dělám ženy krásnými,“ říká o své pracovní profesi manikérky. „Zaslouží si to každá. :-) S mnoha zákaznicemi si povídáme o všem možném, a tak mi v určitém věku přišlo naprosto přirozené nabídnout  jim pomoc při řešení různých trablů tak trochu netradiční cestou. Tato cesta pomoci je nenásilná, příjemná a nevyžaduje žádné zvláštní úsilí - jen opravdovou chuť na změnu, na zlepšení momentálního nebo třeba i dlouhodobě neblahého stavu. Asi to máme v rodině,“ říká Alena Schwarzová, ještě než se začnu ptát. „Moje dcera je totiž  kartářka, vykládá tarotové karty, a dokonce chystá otevřít tarotovou školu.“     

alenaSvou profesí manikérky se zabýváte zejména úpravou vnějšího vzhledu svých zákaznic. Člověk však není krásný jen svým zevnějškem, k osobní kráse patří i krása vnitřní…
Ano. Možná i proto jsem si  k profesi manikérky přibrala techniku SRT. Při své práci vyslechnu spoustu příběhů a různých problémů. Technikou SRT se můžeme zbavit všech kořenu příčin toho, co nás v životě trápí, co se nám stále v různých podobách vrací do života. Zbaví nás problémů v jakýchkoliv vztazích, úzkosti, depresi, strachu, fobii, pomůže narovnat sebevědomí, soustředěni, problémy s učením...

Zakladatel této techniky pan Detzler prohlásil, že není nic, co by se nedalo vyčistit. Vyčištění znamená odstranění bloku v podvědomí a vyčištění ze záznamu duše. Terapie je pro klienta nenáročná (na rozdíl třeba od regrese), zablokované pocity se nemusejí znovu prožívat. Můžeme cítit pouze různé mrazeni, brněni, únavu... Lze odstranit negativní energie v domech a bytech, které mohou způsobit potíže ve vztazích. 

Cílem zakladatele SRT bylo, abychom s touto metodou pracovali všichni, a tím pádem sami sobě pomáhali.

Spiritual response terapy, zkráceně SRT, je technika, kterou nabízíte lidem. Co si pod tímto pojmem můžeme představit?
Tato technika odstraňuje pomocí kyvadla, tabulek a napojení na Vyšší Já veškeré bloky, které nás brzdí v životě. SRT - funguje na principu telestézie (vnímání odlišnými způsoby než klasickými smysly). Každý z nás může prostřednictvím svého Vyššího Já nahlédnout do akašických záznamů a pročíst si informace, které potřebujeme vědět, abychom se byli schopni posunout, uzdravit celou svou bytost - duši i tělo, a tím potažmo i své okolí, které na naši změnu vždy zareaguje  

Kdy Vás tato nezvyklá technika oslovila?
O této technice jsem se letos v zimě dozvěděla v časopise Záhady, kde byla pozvánka na přednášku o této metodě. Miroslav Bauer, certifikovaný učitel SRT, zde poutavě vyprávěl o možnostech tohoto druhu komunikace, léčení či poznání jiných cest. Už jen ten titulek - I problém může být správný směr, přece stojí za zamyšlení. :-)  Velmi mě to zaujalo, a proto jsem se přihlásila na školení.

Co všechno lze touto technikou ošetřit?
Veškeré bloky v partnerských vztazích, strachy, fobie, úzkosti, deprese, odhalení příčin nemocí (např. migrény.), odvedení přivtělených duší a čištění bytů a domů od negativních energií. Je dobré vědět, že po vyčištění bloků pomocí SRT, a může se jednat třeba o narušené vztahy s nějakým člověkem, například  se sousedem, kterého nemůžu vystát, se tento člověk pro mě stává neutrálním a je to většinou  trvalé. Na rozdíl od jiných terapií nemusíme zablokované energie a emoce znovu prožívat. Hranice pro ošetření technikou SRT v podstatě neexistují. Je ale potřeba zdůraznit, že SRT nikdy nemůže plně nahradit lékařskou péči, ale může jít s ní ruku v ruce. Nejdůležitější vždy je se vůbec rozhodnout, že chceme něco změnit. Uvědomit si, že to, co se děje, není v pořádku. 

 Lze ji provádět i sám na sobě?
Ano, to je základ, nejprve ošetřit sebe sama. Pro práci s klientem musím mít odstraněné všechny své bloky. Také je dobré podotknout, že SRT by měli provozovat jen lidé, kteří prošli certifikovanými kurzy.

Máte nějakou zkušenost, kdy technika SRT na člověka nefungovala?
Zatím ne, ale může se stát, že je nutné přidat další konzultaci. Lidé totiž těžko a ne příliš ochotně mění svůj způsob života, myšlení, návyků... neradi se vydávají na nepoznané cesty. To je pak složitější proces.

Našel se někdo, koho jste musela odmítnout?
Zatím ne. Pokud bych měla pocit, že někoho musím odmítnout, tak by to byla asi pro mě další důležitá zkušenost. Pak bych musela zjistit příčinu a pokusit se tyto bloky odstranit.

Čtěte také:

Reklama