Mít jistotu v tom, co si dnes obléknout na sebe, to závisí i na počasí. Jenže žába ve sklenici ztloustla a na žebřík se nevyšplhá, teploměr za oknem vám neukáže všechno a předpověď v televizi občas bývá asi tak stejně přesná jako věštění z křišťálové koule.

Určitě se to už stalo nejedné z vás, že jste si vzaly na sebe nevhodný kousek a pak se venku potily, nebo naopak mrzly...

Vyzrajte nad počasím!

Meteostanice

O meteostanicích se v souvislosti s aprílovým počasím často mluví a nastal čas je představit. Meteostanice čili meteorologická stanice je trend poslední doby. Jedná se o domácí rosničku a vašeho rádce počasí. A co vám taková meteostanice může nabídnout?

Displej meteostanice zobrazuje přesné údaje, jež jsou přijímány z venkovních čidel. Ty hravě zpracovávají informace o venkovní teplotě, vlhkosti vzduchu, tlaku vzduchu a dalších údajích, ze kterých posléze meteostanice dokáže vyhodnotit a poměrně přesně určit vývoj počasí pro danou lokalitu. Díky této velmi aktuální předpovědi budete kdykoliv přesně vědět, zda-li si do práce vzít deštník, nebo přeci jen vyrazit v sukni.

Předpověď, při které máte jasno

MeteostaniceLídr metostanic u nás, značka Hyundai přináší celou řadu meteorologických stanic1. Můžete vybírat z několika odstínů barev, provedení i náročnosti funkcí. A stejně jak pestré jsou druhy meteostanic, stejně hravá je animace předpovědi počasí.

Meteostanice s funkcí Weather Girl zobrazují předpověd počasí pomocí ikony panenky, oblečené dle závislosti na venkovní teplotě. Někdy vám tedy panenka představí počasí jen v sukýnce, někdy v zimníku či s deštníkem nad hlavou. Pokud si rádi necháte poradit, jak se obléci ven, ikona Weather Girl Vám dá přesný tip. Navíc vykouzlí úsměv na tváři i tehdy, kdy počasí není podle vašich představ.

Ideální spojení s fotorámečkem

MeteostaniceDalší zajímavým typem je kombinace meteostanice s fotorámečkem2. Kromě předpovědi počasí lze promítat i digitální fotografie, které si jednoduše nahrajete přes USB vstup. Skvělé, ne? Je přeci škoda, že vaše fotky leží někde na cédéčkách či schované v počítači. A o tom, že fotky blízkých či letní dovolené zpříjemní chvíle, i když se Meteostanicevenku čerti žení, není pochyb.

Staňte se rosničkou!

Zkuste si pořídit meteostanici a předpovídat počasí sama! Nejenže budete mít přesnou předpověď počasí kdykoliv si vzpomenete, ale navíc překvapíte všechny své členy rodiny. Dostaňte svého milého a dokažte mu, že předpovídat počasí je tak snadné. Věřím, že způsob, jakým mu předpověd počasí v následujících dnech poodhalíte, zvolíte nejlépe sama.


1: http://www.eproton.cz/Asp/article.asp?AdvSearch=&PriceF=&PriceT=&IDPCH=null&SEARCH=meteostanice

2: http://www.eproton.cz/Asp/home.asp?Inf=1&IDG=101&IDRLX=1669&PageN=2