Nic naplat, kovy jsou dnes v módě a vloudily se nám i do té plavkové. Ať už v podobě metalických materiálů (s kovovým efektem či leskem) nebo látek, které se přímo tváří jako zlaté, stříbrné či jinak kovové. Šijí se z nich kalhoty, sukně, saka, šortky, tak proč ne plavky?
Nebo jako ozdoby: kroužky, spony, řetízky a doplňková bižuterie.

U dvoudílných plavek se návrháři většinou inspirovali šedesátými lety u jednodílných zase elegancí řasených toalet třicátých let. Ty se mi obzvlášť líbí. Mezi nejžhavější kovové odstíny patří zlatá. Jak by ne, když tak krásně ladí s opálenou pokožkou.

Jsem si vědoma toho, že vzbudím vlnu kritiky za modelky, ale zkuste se nad to povznést, protože ty plavečky opravdu stojí za ukázku. Dalo by se říct, že jsou to téměř glamour umělecká dílka.

Koneckonců jsem tu od toho, abych vás aktuálně informovala o světových módních trendech, a je jen na vás, co si z nich vyberete, čím se necháte inspirovat a čemu se třeba vyhnete obloukem.


soutěž - citát: schází to první

Vybraly byste si?
Já určitě. Jediné, co bych opravdu nemusela, by byly ty nabírané balonkové kalhotky. Trochu mi to připomíná plenky. Ale schválně jsem je sem dala, třeba se mezi vámi najde nadšená obdivovatelka. :-)

Už jste si letos koupily nové plavky?
Pochlubte se jaké!
Nebo vydržíte s těmi loňskými?
Napište nám.