Potrhlá... to jistě jsem a ne málo. Když je nálada a dobrá společnost, umím se uvolnit a rozjet.

Jednou jsme měli akci z práce a zrovna byla taková ta teplá noc, seděli jsme u táboráku a bavili se, když vtom někdo povídá, že už to asi zakončíme. Hm, tak asi to bude rozumné... jsme si říkali a pomalu ještě s nedopitou lahví fernetu jsme vyrazili zpět do města.

Po cestě jsme si povídali a smáli se a najednou vidíme bazén napuštěný vodou. Byla to firma, kde se prodávají, a tenhle byl napuštěn jako ukázkový. Ani nevím, jestli jsem to byla já, kdo zavelel Jdeme! Nikdo nebyl proti, a tak jsme přelezli plot a hupky šupky do spodního prádla a šup i s fernetem do bazénu.

No bylo to skvělé, to asi nemusím příliš zdůrazňovat. Fernet se dopil a my příjemně osvěženi jsme se posléze rozešli do svých domovů.

Když jsem si druhý den představila, že by mě třeba domů ve spodním prádle přivedla Městská policie... nebylo mi dvakrát dobře. Ale stejně jsme se tomu ještě dlouho smáli, a když jedeme kolem, tak říkám "jé, můj bazén"

Myslím, že patřím k těm, co umí rozjet společnost, a tenkrát jsem s lehkostí dostala do bazénu i člověka, který nepatří k nejmladším. Ale je třeba se uvolnit a nebrat se vždy vážně a potom je člověku hned lépe!

Zdraví Fabka... a třeba se uvolníte zrovna tento víkend. Sluníčko vystrkuje pupíček, tak kdo ví. <<...OLE_Obj...>> <<...OLE_Obj...>> <<...OLE_Obj...>> <<...OLE_Obj...>>


Ahoj Fabko, článek nás pobavil, a tak vám posíláme dáreček - malou taštičku. Můžete si do ní dát plavečky, až půjdete příště do bazénu.

Krásný víkend přeje

redakce@zena-in.cz

Dnes je pátek, všech bláznů svátek. Perný týden se blíží ke svému dlouho očekávanému finále. Dnešním tématem jsou blázniviny, příhody praštěné, až uhozené, naše i cizí. Stejně jako recese a příběhy sahající na a někdy až za hranice mystifikace.


Máme pro vás nachystány dárečky a to mystifikace není.

Na našem stole na vás čekají dvě ulítlé kabelky v ceně cca 600 Kč, Dvě balení Pharmatonu Activit, který je vhodný k užívání zvlášť v pátek - působí totiž proti únavě, a také se tu na nás směje jeden ještě zabalený a nepoužitý, velký kartáč na vlasy. A k tomu tu máme spoustu drobností.

 

Tohle vše rozdělíme mezi vás, co nám pošlete nějakou ztřeštěnou historku nebo fotografii.

 

Reklama