Včera jsme mluvili o úplňku a novoluní. Ráda bych doplnila, že měsíční cykly jsou poněkud složitější. Měsíc totiž tranzituje velice rychle.

 

Obecnějším pohledem

Každý den působí Luna malinko jinak. Pro ty, které to zajímá, doporučuji pořídit si kalendář, kde je značeno nejen v jaké je Měsíc fázi, ale i v jakém znamení stojí. Lze to najít i na internetu.

Pokud chcete, časem se naučíte orientovat se v chování ostatních i svém vlastním, řekněme širším pohledem příčiny a následku.

- měsíc v RYBÁCH

Ryby jsou velmi citlivé, někdy až příliš. Člověk je v tento den otočený do nitra, hledá hloubky. Pokud tento den vyrazíte do společnosti, možná se přistihnete, kterak jste se samy v koutku opily a při tom dvě hodiny přemýšlely o lidském jsoucnu a smyslu života. Většina lidí se v tomto období společnosti vyhýbá. Bývají nedůvěřiví.

- měsíc ve VODNÁŘI

Den plánování. Vodnář je hodně pokrokový a svobodomyslný. Je to dobrý čas pro naplánování něčeho do budoucna. Více aktivní mohou být spíše ženy. Není to čas pro iluze. Vodnář chce jít kupředu.

- měsíc v KOZOROHU

Kozoroh je pevný a stabilní. Potřebuje disciplínu a autoritu. Dnes se lidé orientují na obchody a zaměstnání. Budete chtít dát ve vztazích něčemu pevný rámec. Touha po legalizaci vztahu se dnes může setkat s negativní odezvou. Pozor na pesimismus.

- měsíc ve STŘELCI

Dnes si to užijte, protože střelec si rád užívá a dělá neobvyklé věci. Je neklidný a vyhledává kontakty. Budete společenské a nevázané. Jazykové bariéry s cizinci pro vás nebudou problém. Bude s vámi sranda všude.J

- měsíc ve ŠTÍRU

Štír je jednak výtečný kritik bez servítků, a jednak má radar a rentgenový zrak. Nic se neschová. Nelhat. Navíc je i velmi citlivý a zranitelný. Štír má sloní paměť. Tento den je o upřímnosti, kritice a sexu ve všech podobách. Lidé jsou dnes jako břitva a také podléhají pudům.

- měsíc ve VAHÁCH

Váha je romantik a touží po harmonii. Dnes je dobrá doba pro pěstování umění. Třeba i pasivně. Lidé jsou rozněžnělí a emotivní. Dobrý den pro prohloubení vztahu, setkání a projevy citů.

- měsíc v PANNĚ

Panna je o racionálním uvažování a věčné analýze. Je zdrženlivá a hodně se kontroluje. Má hodně soukromých tabu. Není to doba pro bláznivé akce. Ve společnosti budou lidé víceméně upjatí. V soukromí budou omílat do zblbnutí problémy ve vztazích a peníze. Klade se důraz na detaily.

- měsíc ve LVU

Pěkný den! Lev je tvořivý, společenský, maličko sebestředný a velkorysý komediant. Lidi to táhne do společnosti, kde si chtějí zazářit. Jsou vtipní a kontaktní. Flirtují. Lev je též zastánce nebohých, takže lidé jsou dnes vstřícní a ochotní pomoci. Budou působit optimisticky.

- měsíc v RAKU

Měsíc dnes zrcadlí sám sebe. Je to den emocí, citů, citových výlevů, vyznání a sbližování. Emoce tryskají proudem a mohou zachvátit i zavilého tvrdolína. Pozor dnes na alkohol a přejídání.

- měsíc v BLÍŽENCÍCH

Blíženec je všudybýlek, který chce od všeho trochu. Je zvídavý a hovorný. Dnes se nebudete vyhýbat jednání i zábavě. Potáhne vás to ven mezi lidi. Blíženec není rád sám. Je ale možné, že na schůzku přijdete pozdě. Plánování času je dnes problém.

- měsíc v BÝKU

Býk je pevný a je orientovaný na rodinu, domov, stabilitu a hmotu. Je zodpovědný. Dnes není den na změny. Lidé budou zkostnatělí, neriskují a budou lpět na zaběhnutých pravidlech. Pokud se ale dnes k něčemu rozhodnete, bude to na hodně dlouho. Tak pozor na ukvapené soudy.

- měsíc ve Skopci

Skopec je veselý a družný. Umí pobavit a jeho humor je příjemný, protože postrádá jakékoli zahrocení. Je velmi aktivní. Dnes se budete chtít bavit, budete mít potřebu rozveselit druhé. Ve společnosti druhého pohlaví budete milí a laskaví. Dnes jsou sdílené starosti menší než jindy. Bohužel se dnes ale také rychleji unavíte.

 

Pokud je v ten den Luna ještě navíc v úplňku, jednotlivé aspekty pochopitelně působí v umocněné míře. Měsíc má větší sílu.

Reklama