19., 20. a 21. 7.

  • 21. 7. 13h00 letního času – Úplněk
  • Od úterý do čtvrtka – dny Kozoroha. Dny Kozoroha působí na kostru, především kolena. Skvělým cvikem pro kolena je sedět na stole a kývat nohama. Obklady a mazání kolen je v těchto dnech zvláště účinné a účinná je i péče o pleť. Pokud nejste trénovaní, nepřehánějte to se sportem, mohl by se ozvat meniskus. Myslete pozitivně, držíte-li 21. 7. při úplňku půst, pomáhejte si pozitivním myšlením. Ve čtvrtek nepracujte s půdou. Ale ostatní dny je vhodný čas pro vyplevelení vaší zahrádky.

22. a 23. 7.

  • Dny Vodnáře – působí na holeně, kotníky, paty a křečové žíly. Houpejte se na nohou vpřed a vzad, alespoň 14x za sebou, tento cvik je prevencí proti vzniku křečových žil. Poté nohám odlehčete a opřete je o zeď. V těchto dnech jsou žíly náchylné k nejrůznějším zánětům, takže trpíte-li na ně, vyhněte se dlouhému stání. Trpíte-li křečemi v nohách, doplňte hořčík – ořechy, banány, jablka.
  • Vhodný čas na úklid skříní, malování.

24. a 25. 7.

  • Ryby – Působí na nohy a prsty u nohou. V chodidlech je nejvíce reflexních zón, promasírujte si proto chodidla, abyste rozproudili aktivní energii do celého těla. Projděte se bosky ranní rosou. V těchto dnech nesklízíme úrodu, jen tu k okamžité konzumaci, rychle by podlehla zkáze. Zaléváme. Ve dnech Ryb působí alkohol a nikotin dvojnásob intenzivně.

V červenci je nejvíce zatížen krevní oběh.

 
Reklama