Modelka a silikonová kráska Dominika Mesárošová (23) utržila bolestivý šrám na duši. Po půlroční známosti skončil její vztah s italským milencem Antoniem bolavým rozchodem.

Stejně jako národnost bývalého přítele bylo jejich soužití i rozchod jedna velká „Itálie". Rozchod navíc málem ohrozil i Dominičinu lukrativní pracovní zakázku.

„Rozešli jsme se,“ okomentovala sklesle silikonová modelka situaci.

Ta byla ještě navíc komplikovanější tím, že se s o dvacet let starším milencem rozešla den před lukrativním kšeftem. V Evině rouše fotila snímky pro plakát k druhému dílu filmu Bobule.

„Bohužel náš rozchod a jeho řešení připadly zrovna na den před mým velkým focením. Ten den jsem šla spát až ve tři ráno. Na place jsem se vůbec necítila v pohodě,“ svěřila se Mesárošová.

Jedno pozitivum ale modelka s prsy velikosti čtyři přece jen na pořizování snímků našla: „Naštěstí na těch fotkách nešlo o můj obličej, ale o tělo. Díky tomu nebude poznat moje nevyspání a probrečená noc, kterou jsem musela maskovat silným make-upem a líčením.“

Focení filmového plakátu je ale ze zakázek, které se neodmítají. A tak se Mesárošová i se zlomeným srdcem musela dát dohromady. Na plakátu k filmu s prozaickým názvem 2 Bobule bude modelka, která si nechala již dvakrát silikonem zvětšit poprsí, nahá ležet v bobulích vína.

„Nevím, jak to s námi bude dál. Byli jsme spolu přece jen půl roku, a to nejde jen tak odstřihnout,“ dodává smutně Mesárošová při vzpomínce na Antonia.

Reklama