Už se to tady v poslední době stává pomalu tradicí. Fakt nevím, čím to je…že co se týče soutěží, nějak dělám samou botu.

 

Předminulý pátek jsem například uvedla v život soutěž s ne zcela jasnými pravidly... pak jsem si posypala hlávku popelem a slíbila, že se budu snažit, aby se nic podobného již nikdy neopakovalo….

 

….A sešel se týden s týdnem a nebo se dvěma, to je celkem fuk…Zkrátka měla jsem opět páteční editorskou službu a vyhlásila další soutěž.

 

Tentokrát jsem si zahrála tak trochu na intelektuálku a jako otázku jsem vám předhodila citát, k němuž jste měli přiřadit správného autora.

 

A jak jsem tak byla v tom bohulibém a vstřícném rozpoložení, rozhodla jsem se, že nebudu troškařit. A uvedla jsem, že tentokrát vylosuju hned tři Šťastné výherkyně, které od nás posléze obdrží balíček s překvapením.

 

Jenže…člověk míní a jeho samostatná mozkovna mnohdy zcela svévolně mění. A ta moje se rozhodla, že mi vypoví službu. /pokolikáté v poslední době už?/

 

A tak jsem včera tuto svou inteligentní soutěž slavně losovala. A vylosována byla čtenářka pidulka, které tímto ještě jednou z celého srdce gratuluji.

 

Mno, tak to bychom měli. Zamnula jsem si ručky a šla se věnovat dalším pracovním činnostem.

Jenže večer jsem pak doma našla v mailové poště několik reklamací ze strany vás – čtenářek a musím uznat, že reklamací oprávněných. Velmi slušně jste se mne tázaly, kde jsou ty další dvě vylosované.

I zapotila a orosila jsem se a rovněž vám velmi slušně odpovídám: promiňte mi, zapomněla jsem. Nebyl to úmysl někoho ošidit a připravit o zaslouženou výhru. Kdepak. Byl to úplně obyčejný výpadek mé inteligence….

 

A tak celou tuto trapnou, nezáviděníhodnou a nepříjemnou situaci napravuji a slavnostně vyhlašuji další dvě šťastné, které správně uhodly autora citátu.

 

Jsou jimi majdalena a Tychi.

 

I k nim poputuje balíček s překvapením.

 

A vy ostatní vězte…že toto pochybení se stává maximálně…dvakrát do roka…..

 

Krásný den vám všem přeje

Reklama