Já měla brigádu jen jednou. Mamčina kamarádka potřebovala někoho do stánku na prodej meruněk, tak jsem to vzala. 

Bylo to u cesty a zastavovalo tam spoustu lidí a mezi nimi byla i moje láska. Byl to nádherný muž, kterého jsem si všimla hned, jak zastavil a chvíli seděl v autě a pořád na mě koukal.

Potom vystoupil a šel k mému stánku, chvíli jen tak stál a díval se, jak ostatní zákazníky obsluhuji. Při výběru se mnou flirtoval a já mu nakonec místo pár kousků meruněk prodala celých 20 kg. 

Když si celou tu bedýnku dal do kufru, tak si sedl do auta a zase chvíli koukal.

No, ale potom najednou vystoupil a v ruce držel papírek se svým telefoním číslem a podával mi ho.

Protože vím, že já bych se neozvala, tak jsem mu na kousek napsala i svoje číslo. Asi 10 min po jeho odjezdu už jsem měla sms ve svém mobilu.

Potom za mnou jezdíval, prožili jsme spolu nádherné chvíle, ale potom se mi jednou přiznal, že je ženatý a to dokonce s jednou hodně známou modelkou. Je to už přes rok a pořád si píšeme a když přijede, tak zajdeme třeba do kina nebo na večeři.

V každém případě, to byla moje nejkrásnější brigáda, ze které mám krásné zážitky a jsem moc ráda, že jel zrovna kolem, protože jsem s ním prožila ty nejkrásnější chvíle.

Vaše čtenářka Paolo


Milá Paolo, já na vás jdu pracovně a vy na mě přes romantiku. Ale díky za příspěvek. Nejen, že jsem vážně dostala chuť na meruňky, ale také jsem si příjemně početla :-).
Reklama