5cfa2f152acd1obrazek.png
Sluneční záření a vyšší teploty však příliš neprospívají našim vlasům, stejně jako slaná nebo chlorovaná voda, klimatizované prostředí, stahování vlasů do drdolů nebo jejich tepelná úprava. To vše způsobuje, že se naše vlasy ničí, vysušují, lámou a slábnou. Naštěstí tomu můžeme předcházet a dovolit jim, aby zazářily minimálně tak, jako letní sluníčko!

Seznamte se s vlasovými novinkami od české značky Manufaktura

Meruňková vlasová maska je tou ideální volbou pro kompletní vlasovou péči. Oplachová maska bez silikonů obsahuje ochranný a pečující meruňkový extrakt, mandlový a jojobový olej, regenerační panthenol, ovesný beta-glukan, posilňující kreatin, kondicionační přírodní látku na bázi cukrů a extraktu z hnědé mořské řasy pro lesk a vitalitu a komplex ochranných extraktů z ženšenu, ječmene, pšenice, broskví a jablek. Díky těmto látkám napomáhá vyživení, hydrataci, regeneraci a zacelení vlasů, usnadní jejich rozčesávání a má antistatický efekt.
5cfa2f5c60509obrazek.png

Zahalte své vlasy do kouzelné mlhy, díky které budou i v létě v bezpečí. Jemný meruňkový sprej na vlasy obsahuje pečující přírodní ingredience, které vlasy dokáží ochránit. Extrakt z rýže poskytuje obranu před škodlivým UV zářením způsobující oslabení a blednutí barvy vlasů. Antipollution látky na bázi extraktů z meruněk a dalšího ovoce, pšenice, ječmene a ženšenu chrání vlasy před škodlivými vlivy z ovzduší a brání zachycování nečistot. Komplex sacharidů a extraktu z mořské řasy ochraňuje vlasy před ztrátou hloubkové vlhkosti vlivem vysokých teplot. V 5cfa2f455f883obrazek.pngneposlední řadě také intenzivně hydratuje, díky čemuž budou vlasy krásné, lesklé a nebudou elektrizovat.

Dopřejte svým vlasům skutečně intenzivní letní péči s neodolatelnou vůní meruněk. Ať už pojedete odpočívat k moři, toulat se přírodou, šlapat po kopcích, objevovat krásy měst, intenzivně sportovat či relaxovat na zahrádce Vaše vlasy budou stále v bezpečí a v kondici.

Zapojte se do naší soutěže a 5 z vás získá balíček s meruňkovými novinkami!
5cfa2f920199eobrazek.png
 

Reklama