6487238e0cb04obrazek.png

Meruňka - symbol českého léta, slunce a radosti

Meruňka je výjimečně zdravé a chutné ovoce obsahující mnoho vitamínů, minerálů a stopových prvků. V kosmetice se setkáváme nejvíce s meruňkovým olejem, který se lisuje za studena, s dužinou či jadérky, ze kterých se připravuje peeling.

Seznamte se s Meruňkou od Manufaktury

Kosmetika Meruňka od Manufaktury využívá blahodárných účinků meruňkového oleje, výtažku z meruňkové dužiny a přírodní peeling z meruňkových pecek, díky nimž pokožce i vlasům dodává hydrataci, zvláčňuje je a regeneruje. Je ideální péčí zejména po opalování - zklidňuje sluncem namáhanou pokožku i vlasy, je plná vitamínů a minerálů. Její nádherná jiskřivá ovocná vůně dokonale vystihuje teplé letní dny plné radosti a slunečních paprsků.

Šťavnatější, krásnější a přírodnější

Celá kolekce prošla po 10 letech úpravou a dočkala se nejen nového – velmi jednoduchého čistého designu, který přímo vybízí k nakousnutí, ale především vylepšením receptur. Ty jsou nyní ještě přírodnější. Obsahují jemnější rostlinné základy a využívají šetrnější konzervace.

Jaké produkty z kolekce Meruňka stojí za vyzkoušení?

648723d9919f6blobid0.png

Hydratační vysoce přírodní tělové mléko na suchou pokožku s cennými přírodními oleji, výtažky z meruněk a kyselinou hyaluronovou dlouhodobě hydratuje, zjemňuje, vyživuje a regeneruje. Díky intenzivnímu revitalizujícímu a relipidačnímu efektu je ideální také po opalování.

648723f1e94e2obrazek.png

Lehký našlehaný krém na obličej a dekolt hydratuje pleť do hloubky a poskytuje jí okamžité osvěžení. S obsahem přírodních olejů, komplexem vitamínů, kyselinou hyaluronovou a zklidňujícím panthenolem. Nadýchaný sorbet s vůní šťavnatých meruněk si zamilujete zejména v teplých jarních a letních měsících.

648723e2ed009blobid0.png

Regenerační šampon na suché, poškozené a křehké vlasy „bez života“ s výtažky z meruněk a pšeničných klíčků, mandlovým olejem a studiemi ověřenou aktivní látkou Xylishine intenzivně hydratuje, opravuje vlasová vlákna, vyživuje a posiluje.      

Zahalte se do meruňkové péče plné vitamínů a minerálů a nádherné jiskřivé ovocné vůně od hlavy až k patě a připomeňte si pravé české léto prostřednictvím Manufaktury kdykoliv během roku.

Více na www.manufaktura.cz
6487240776b99obrazek.png

Reklama