V duchu hesla „Ve dvou se to lépe táhne“ uvedla značka Mentos na trh novou řadu MENTOS CHOCO, kterou tvoří 2 varianty čokoládových žvýkacích bonbonů. Spojila v nich 2 chutě – lahodný karamel a jemnou čokoládu – jedinečnou kombinaci, které nelze odolat.

Na první pohled vypadají takřka stejně, a přesto jsou každé trochu jiné. MENTOS CHOCO potěší milovníky mléčné mentosčokolády, variantu MENTOS CHOCO WHITE ocení příznivci chuti čokolády bílé. Obě jsou ukryty v bonbonu z prvotřídního karamelu. Jestli se do nich zakousnete rovnou, či si je vychutnáte pomalým převalováním na jazyku, záleží už na Vás.

Nové „mentosky“ najdete v tradiční a praktické ruličce, kterou můžete mít k dispozici kdykoli budete mít chuť. Mohou mít své místo v příruční tašce, kabelce i šuplíku pracovního stolu. Stejně tak jimi můžete potěšit své blízké, protože jejich chuť ocení nejen děti, ale i partner či třeba požitkářská tetička.

MENTOS CHOCO a MENTOS CHOCO WHITE jsou k dostání v široké distribuci a zakoupíte je od 19,90 Kč* za 38g balení.

Více informací se dozvíte na Facebooku Mentos nebo na www.mentos.cz.

 *nezávazná doporučená spotřebitelská cena  

mentos

NAVÍC - nová aplikace #JsemPro od Mentos pro všechny, kteří hledají přátele a trendy události ve své blízkosti

Aby párování nebylo málo, přišla značka Mentos také s mobilní aplikací #JsemPro, která dává uživatelům možnost najít  si kamarády, kamarádky a trendy události ve své blízkosti. Výhod aplikace je mnoho:  

  • Stanete se součástí komunity, která se ničeho nebojí a je pro každou zábavu.
  • Najdete nové přátele na aktivity, jako je jóga, volejbal, venčení psů i zábavu ve své blízkosti.
  • Zažijete spoustu událostí ve skutečném životě.
  • Nové události můžete zakládat i Vy sami, podle toho, co Vás baví, nebo na co máte chuť.

V současné době má aplikace #JsemPro od Mentos přes 22 tisíc členů a je zdarma ke stažení na Google Play či Appstore. Více informací naleznete na www.jsempromentos.cz.

mentos

Reklama