Pro všechny ty, kteří se nebojí objevovat nečekané a překvapivé chutě, přichází značka Mentos s novinkou. Jemnou čokoládu v lahodném karamelu doplnil svěží vítr v podobě lehké příchuti máty. Vyvážená a jedinečná kombinace, která si vás podmaní.  

men2.jpg

To podstatné i v případě novinky zůstává – malý karamelový žvýkací bonbon plněný výbornou čokoládou schovaný v tradiční praktické ruličce, která se pro mnohé milovníky sladkého stala již povinnou výbavou kabelek, tašek a batohů. Co je nové, je opravdu decentní, nevtíravá a osvěžující chuť máty, která dokáže klasickou kombinaci čokolády a karamelu odlehčit a pozvednout.

Věděli jste, že…

Máta je už od dávných dob považována za symbol přátelství a lásky? O důvod víc, proč zkusit obdarovat své milované ruličkou Mentos Choco Mint, která v sobě skrývá jedinečnou kombinaci karamelu, čokolády a máty.

ment1.jpg

Nové „mentosky“ poznáte na pultech obchodů snadno, na rozdíl od svých klasických čokoládovo-karamelových předchůdců má obal Mentos Choco Mint výraznější zelenou barvu. Jsou k dostání od února v řetězcích Billa, Penny, Ahold, Makro a COOP za cenu od 19,90 Kč* za 38g balení.

Více informací se dozvíte na Facebooku Mentos nebo na www.mentos.cz.

men3.jpg

*nezávazná doporučená spotřebitelská cena