Na trh přichází nové Mentos Choco Mint a redakce se nevyhnula jejich otestování. Přečtěte si naše hodnocení, jak nám zachutnaly.

Mentos

Marie Cicvárek Fléglová

Klasické „mentosky“ miluji, hlavně ty ovocné. Takže ochutnat další novinku pro mě rozhodně nebyl žádný problém. V první chvíli se mi moc nezdála kombinace máty a čokolády, které já příliš nefandím, a karamelu. Nakonec jsem jich z redakce snědla bezkonkurenčně nejvíc. Jsou výborné, díky mátě dokonce osvěžující a karamelový “kabátek” už je pak jen skvělým bonusem. 

Markéta Škaldová

Žvýkací bonbóny Mentos mám ráda. Neustále je mám u sebe, protože miluji sladké a vždy mě nečekaně přepadne chuť dát si něco dobrého. Poslední novinka Mentos Choco Mint mě zaujala. Spojení oblíbené čokolády s osvěžující mátou je příjemná kombinace, která uspokojí i ty nenáročnější chuťové pohárky. 

Klára Křížová

Mentosky mám moc ráda. Propojení čokolády a máty je skvělé! Mám je v kabelce, v autě, když mám na ně chuť, jsou po ruce. Vedle ovocných jsou moje nejoblíbenější.

mentos

Michaela Malečková

Měla jsem možnost otestovat nové Mentos Choco Mint, které jsou již dlouhou dobu součástí mé kabelky i pracovního stolu, a to v různých příchutích. Novinka Choco Mint mě zaujala, chuť karamelu a čokolády s mátou je zajímavá a lahodná.

Vendula Kubalíková

Nevím, proč mi to výrobci Mentos dělají. Kombinace čokolády a mentolu je skvělá… Bohužel. Vypěstovala jsme si na nich trochu závislost. Štěstí je, že láká i okolí, takže z pracovního stolu brzy zmizí.

Klára Tichá

Mám ráda sladké všeho druhu, takže i nové Mentos Choco Mint mi velmi zachutnaly. Jsou krásně vyvážené, svěží máta, sladká čokoláda a lahodný karamel vytváří skvělou kombinaci. Doporučuji.

Čtěte také: