Co je to Good Festival?

ood Festival jsou celkem tři týdny (vždy čtvrtek až neděle) plné workshopů, inspirativních přednášek a zajímavých projektů, do kterých se můžete zapojit. Ať už vyrazíte třeba swapovat, upcyklovat do jedné z dílen, nakoupit v second hand marketu, poslechnout si zábavné talks nebo jen ze zvědavosti omrknout, co se bude dít. Good Festival se zaměří na témata jako jsou slow fashion, péče o oblečení, food waste, kompostování i peˇstování ve meˇsteˇ. Každý si přijde na své a každý víkend na vás čeká jiný program.

645ce6e56c897obrazek.jpg
 
Těšte se na známé tváře, kterým udržitelnost není lhostejná

Good Festival je místem, kde se budete moci setkat s lidmi, kteří se snaží změnit svět k lepšímu. Od zástupců neziskových organizací jako Kokoza, Reformát, Zero wasters nebo Zachraň jídlo, po inspirativní osobnosti, jako je modelka Jitka Nováčková, návrhářka a slow fashion terapeutka Kamila Vodochodská nebo třeba herečka Simona Babčáková. Všichni vám totiž formou zábavných rozhovorů přiblíží své tipy a triky na udržitelnější bytí a žití.
 
Pojďme se společně podporovat a inspirovat v tom, aby naše planeta byla zase o kousek zelenější. Každý malý krůček se totiž počítá! Kompletní program Good Festival ve Westfield Chodov naleznete na webových stránkách www.westfield.com/czech-republic/chodov.
645ce72e873e4obrazek.jpg