Máte už dost všech těch vysušujících chemických přípravků a ohlížíte se v poslední době spíše po přípravcích s přírodními složkami? Dobře děláte. Ale trend přírodní kosmetiky rozhodně není jen trendem z ženských magazínů . I naši domácí mazlíčci trpí nadmírou chemie a alergenů v šamponech a dalších přípravcích, následným vysušováním kůže a jinými nežádoucími účinky.

Menforsan

Španělská přírodní kosmetika Menforsan určená právě pro naše čtyřnohé přátele pracuje pouze s tím, co příroda nabízí: Tea tree, Aloe vera, Arganový olej a další přírodní účinné látky.

 

Jsou to mnoholeté zkušenosti s vývojem a s výrobou kosmetiky a hygienických přípravků, které už více než 40 let získávají spokojené zákazníky po celém světě. Samozřejmostí jsou exkluzivní suroviny, přísné kontroly a veterinární dohled.

Nadšené zákazníky si získaly zejména šampony pro psy a kočky. K dispozici jsou přípravky pro zdůraznění bílé, černé i hnědé srsti, speciální přípravky pro štěňata, šampon proti zápachu, proti svědění, proti lupům… Není problém, pro který by Menforsan neměl řešení.

Nezastupitelná jsou v sortimentu antiparizitika, jakou jsou klasické repelenty, či speciální obojky nebo pipety. Přírodní látky jako konopí, citronela a pelargónie působí i jako preventivní ochrana proti parazitům.

MenforsanMenforsan vyvinul i speciální přípravky, které pomohou s problémy jakou jsou nepříjemný a nevzhledný sekret v očích či uších, zápach z tlamy či zubní kámen u zvířat. Oblíbenou specialitou je také ochranný gel na psí tlapky.

MenforsanAbsolutním hitem jsou parfémy pro psy a kočky. Osvěžující vůně odstraní nepříjemné pachy ze srsti vašeho pejska, feny, štěněte nebo kočky. Vše opět na bázi přírodních látek.

… a občas je to s našimi domácími mazlíčky nejen radost, ale i starost. MenforsanSprej na ochranu hárajících fen, sprej pro výcvik štěněte, repelent proti značkování, sprej proti okusování nábytku… to jsou jen některé z výrobků, které vám pomohou se dokonale sžít s vaším pejskem či kočičkou, aniž by to zanechalo ve vašem příbytku trvalé stopy.

MenforsanVětšina chovatelů jistě ocení také speciálně vyvinuté přípravky na praní zvířecích pelíšků, mytí podlah, absorpční kapsle nebo přípravek na odstranění zápachu. Oproti klasickým přípravkům budete tentokrát spokojeni vy i váš čtyřnohý přítel či přítelkyně.

Další informace na www.menforsan.cz

Menforsan

Reklama