Značka NIVEA představuje produkt, který udělá maximum pro vymazání vrásek. Již pět minut po aplikaci séra totiž uvidíte první výsledek. Účinné složení v podobě koenzymu Q10 a také Bioxifill peptidy totiž vytvoří na povrchu pleti jemný hydratační film, který jemné linky a vrásky opticky zakryje. Po dvou týdnech používání jsou už viditelně vyhlazené a vyplněné a po čtyřech týdnech poctivé aplikace jsou i hluboké a nepoddajné vrásky redukované o 50 %.

64883a325727ablobid0.png

Jak nám oční krém vyhovoval?

Vendula (43)

Myslím si, že právě vrásky a oční okolí nejčastěji prozradí váš věk, ale i třeba pořádné nevyspání, stres a únavu. Snažím se dělat vše pro to, abych vrásky minimalizovala, ale přírodu zastavit nejde a je to za mě i v pořádku. To ale neznamená, že se nesnažím o svoji pleť pečovat, aby vypadala mladistvě. Denní, noční i oční krémy patří k mé ranní i večerní rutině. A séra jakbysmet. Ne každý krém mi ale, bohužel, vyhovuje. Některé mě pálí, protože mám citlivou pleť, a nemohu je používat. S novým Sérem pro vyplnění vrásek koenzymem Q10 od NIVEA se mi to nestalo a několik týdnů ho pečlivě testovala. A dokonce moc ráda. Je totiž velmi jemné, pocitově až hedvábné. Pleť nezůstává mastná a sérum se velmi hezky vsákne, jen potřebuje svůj čas. Ani po následném nanesení BB krému či make-upu nenastal žádný problém. A pokud čekáte na výsledek, čtěte dál. Přišlo mi, že sérum opravdu velmi hezky vyplnilo malé vrásky – kolem učí, na čele či kolem úst, které byly následně méně viditelné. Kůže se hezky jakoby zpevní. Redukci velkých vrásek moc nepozoruji, ale pravda je, že tolik jich zkrátka ještě nemám a asi by to lépe zhodnotilo mé okolí než já sama. Malého pomocníka chválím i za velmi příjemnou vůni.

Klára (55)

Jsem ráda, že se díky své práci dostanu k produktům, které mě opravdu překvapí. Při použití nového Séra pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10 jsem byla opravdu spokojená. Nadchla mě konzistence. Tak hladká a příjemná! Sérum se krásně vstřebává a zanechá na povrchu pokožky velmi jemný film, který je příjemný na dotek. Nic lepivého nebo tekutého. Skvělé je, že první výsledky působení vidíte opravdu velmi rychle. V podstatě chvíli po aplikaci. Používala jsem ho každý den, ráno i večer, a to na celý obličej, nejen na problémové části obličeje, kde již mám díky svému věku mnoho vrásek. Musím říci, že pleť je po dlouhodobém použití (testuji skoro celý měsíc) hezky zhydratovaná a vypnutá, a to i kolem očí a kolem úst, kde mám vrásky. Jemné vrásky se krásně srovnaly s pokožkou, zjemnily se nebo úplně zmizely. Určitě vám ho díky své zkušenosti ráda doporučím. Až ho vyzkoušíte a nanesete na pleť, budete vědět, o čem píšu.

64883a1e7d576obrazek.png

Kristýna (30)

Mám mladou pleť, ale už se objevují první vrásky. Sice mi moji blízcí říkají, že ne, ale já o nich vím. Proto jsem ráda testovala Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10. Na první pohled mě zaujal obal séra a aplikátor, díky kterému se dobře nanáší na pleť. Sérum jsem používala pravidelně každý den a to v oblasti kolem očí a kolem nosu. Co musím pochválit je nevtíravá a velmi jemná vůně a pak to, jak se rychle a hezky sérum vstřebává. Můj pocit z použití je velmi pozitivní. Jemné vrásky se viditělně vyhladily, v podstatě jsem se těšila, jak si v rámci denní hygienické rutiny a testování sérum užiju. Běžně séra moc nepoužívám, ale nyní toto od Nivei ano. A to je myslím dobrá známka mého testu.

Právě nyní probíhá testování, našich deset testerek nám brzy vyplní dotazníky s tím, jak byly se Sérem pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10 spokojené. Recenze pro vás zpracujeme do dalšího článku, již brzy!

Jaké je Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10, které jsme měly možnost v redakci testovat?

Experti značky NIVEA představují produkt, který se dá označit za revoluční, pokud jde o vymazání vrásek. Jde o Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10, jež zajistí přirozeně krásnou a zdravě vypadající pleť hned ve dvou rovinách. Už pět minut po aplikaci séra uvidíte první výsledek. Účinné složení totiž vytvoří na povrchu pleti jemný hydratační film, který jemné linky a vrásky opticky zakryje. Po dvou týdnech používání jsou už viditelně vyhlazené a vyplněné a po čtyřech týdnech poctivé aplikace jsou i hluboké a nepoddajné vrásky redukované o 50 %.

6454e6862697aobrazek.png

Účinné složení
Jak je možné, že sérum docílí takových výsledků? Odpovědí je jeho složení s koenzymem Q10. Jde o molekulu rozpustnou v tucích, která pomáhá zvrátit příznaky stárnutí buněk, omlazuje je a zlepšuje jejich kondici. Chrání je i proti působení škodlivých volných radikálů. Kromě koenzymu Q10 jsou ve složení zastoupeny také Bioxifill peptidy, což jsou řetězce aminokyselin, jež stimulují tvorbu kolagenu a pomáhají vyhladit vrásky na všech úrovních.

Jak sérum používat?
Do své každodenní rutiny v péči o pleť sérum zařadíte velice jednoduše. Na vyčištěnou pleť nejprve nanesete denní krém, ideálně Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 Power od NIVEA. Následně použijte sérum. Z tubičky vytlačíte malé množství séra a rozetřete je rovnoměrně pomocí silikonového aplikátoru na vrásky na čele, kolem očí, nosu a rtů. Pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti můžete sérum použít i na celý obličej. Speciální složení proniká do horních vrstev epidermis, kde stimuluje produkci kolagenu a pomáhá bojovat proti vráskám zevnitř. Sérum používejte ráno i večer.

64883956ebaa0obrazek.png

Naše články, které vás možná budou také inspirovat:

Více inspirace najdete na stránkách www.nivea.cz

6454e6d750673obrazek.png

Reklama