Tak zimní sporty jsou opravdu tématem ošemetným. Na některé si vyloženě potrpím, jiné protrpím. Za ty příjemnější považuji například vzpírání frťánku horké medoviny, postupně můžu přidávat zátěž - to pak následuje hrneček svařeného vína či pořádný bucláč čaje, to už fakt ručky posiluji důkladně.

Další oblíbený zimní sport je pro mě gaučing. Na ten nedám dopustit, i když někdy dává zabrat, zvlášť, pokud ho považujete za kolektivní sport. Ještě bych zmínila procházky zasněženou krajinkou nebo po adventních trzích - po tom, stejně jako po ostatních aerobních rozcvičkách, ale musí následovat pořádná posilovací aktivita - viz výše. Dávám si tedy pořádně do těla, co to jde. Méně oblíbenými jsou pak ranní vstávání do tmy, odklízení sněhu, cestování MHD do práce, což se občas protáhne na pěkných pár hodin a podobně. Něco jako lyžování, snowboarding či bruslení řadím do kategorie cizí slova. Neznám, neumím, neprovozuji.

Proto třikrát hurá zimnímu spánku.

Mendie

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Oblíbené to zimní sporty! :)

  • Sportujete v zimě?
  • Který sport je tím vaším oblíbeným?
  • Jak jste se ke sportu dostala?
  • Co nějaké medaile? Zasloužíte si?
  • Jde vám to? Máte nějaké veselé příhody, co jste při sportu zažila?
  • Co byste ráda zkusila? Co už nikdy nebudete opakovat?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

heslo: sport

Ne jednu z vás čeká krásná výhra, která může být i hezkým dárkem. Sportovní souprava Insportline, která obsahuje ledvinku, lahev, krokoměr a činky na zápěstí nebo kotníky.

Vyhraje jedna z vás, která nám pošle do redakčního e-mailu svůj příspěvek k tématu, který bude během dnešního dne uveřejněn na stránkách.

Insportline sada

Reklama