Hydratační, vyživující a opravující vlastnosti tohoto krému, které jsou obsaženy v jemné textuře provoněné vanilkou, jsou vhodné nejen pro muže a ženy, ale také pro jemnou dětskou pokožku, kterou zároveň i chrání.
Tento Univerzální krém pro obličej, ruce a tělo je výjimečný svým přírodním složením z medu, sezamu a bambuckého másla.

Med, sladké zlato

melvitaMed má díky vysokému obsahu přírodního cukru výjimečné opravující a hydratační schopnost. Pomáhá pokožku vyživovat, zklidňovat a zjemňovat. Už v dřívějších dobách používali Egypťané med jako součást péče o pleť a Inkové a Číňané zase věřili v účinky apiterapie (léčby včelími produkty).

Sezam, symbol nesmrtelnosti

melvitaTato bylina dorůstá do výšky jednoho metru. Její plody obsahují asi 200 malých, oválných a dlouhých semen, která mohou být černá, červená, nebo bílá. V Indii jsou sezamová semínka považována za symbol nesmrtelnosti. V kosmetice je sezam ceněný hlavně díky svým zjemňujícím, hydratačním a vyživujícím schopnostem, které doplňují antioxidanty.

Bambucké máslo, ženské zlato

melvitaStrom Shea, z něhož se získávají plody na výrobu bambuckého másla, roste na savanách západní Afriky. Zpracování plodů je pak zásluhou především místních žen, které ho po zpracování využívají nejen pro péči o svou pleť, ale i pro své děti. Nejen že bambucké máslo dokonale hydratuje pokožku i vlasy, ale zanechává je i příjemně jemné. Navíc chrání pokožku před vysoušením, před spálením od sluníčka a má vynikající hojivé účinky.

Tento výživný krém je určený pro péči o tělo i obličej a je vhodný pro všechny typy pleti.
Zvláčňuje, vyživuje a chrání pokožku. Obsahuje med, který zvláčňuje a regeneruje, sezam, který zklidňuje a má antioxidační účinky a bambucké máslo, které chrání před vysoušením a proti popálení slunečními paprsky.
Je určen pro celou rodinu.

Spotřebitelský test:

melvitaÚčinky prokázány za 28 dní na 22 dobrovolnících s rozdílnými typy pleti (15 s normální a 7 s citlivou pokožkou):
Pleť je více hydratovaná: 86 %
Pleť je více vyživená: 82 %
Pleť je více chráněná: 82 %

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO.

150 ml / 495 Kč

Reklama