Představujeme vám novou knihu Mika Rohdeho Příručka skečnoutingu, která je určena pro každého milovníka zápisníků, per a poznámek.

Nudnému a sáhodlouhému zapisování si informací na pondělních poradách, pracovních konferencích či přednáškách odzvonilo. Ke slovu přichází skečnouting – moderní a originální způsob zapisování poznámek prostřednictvím textu, obrázků, symbolů a dalších vizuálních prvků. Kromě své zajímavé podoby má skečnouting mnoho dalších velkých výhod. Proces naslouchání, analyzování a zaznamenávání si probíraného tématu Vám umožní se na něj plně soustředit. Zapisovat si budete jen ty nejdůležitější myšlenky. Vizuální a verbální vnímaní, které je pro skečnouting charakteristické, Vám umožní si  tyto myšlenky dlouhodobě zapamatovat. Výsledkem Vám budou zápisky, ke kterým se budete v budoucnu velmi rádi vracet.

Melvin

Prostoru proniknout do tajů skečnoutingu budete mít v knize dostatek. Celá kniha je souborem mnoha poznámek, ze kterých se dozvíte nejen co to skečnouting je a jak celý jeho proces probíhá, ale také jaké existují jeho základní struktury, typy a techniky.

Více informací, včetně ukázek knihy, naleznete zde.

Reklama