Fenka maltského králičího psa Trouble, která po své zesnulé majitelce zdědila 12 milionů dolarů, „utekla“ na Floridu. Podle listu New York Post bohaté čtyřnohé dědičce po miliardářce Leoně Helmsleyové prý neustále někdo vyhrožoval. Podle deníku odletěla před dvěma měsíci za zvýšených bezpečnostních opatření soukromým letadlem na utajené místo.

Fenka, jejíž roční výdaje činí 300 000 dolarů,  si údajně nadělala hodně nepřátel kvůli svému sklonu pokousat každého, kdo se přiblížil k jejím dveřím. Vykonavatel poslední vůle John Codey v televizi CBS pouze prohlásil, že určité osoby hrozily, že psa unesou.

Trouble připadla největší část dědictví po bývalé majitelce impéria nemovitostí, mezi něž patřil i Empire State Building v New Yorku. Pozůstalí po paní milionářce byli po její smrti dost rozčarovaní, protože z velkého majetku většinou nic nedostali. Ten připadl na dobročinné účely.

Jak rozmazlujete svého domácího mazlíčka vy? Dostává granule, nebo si dopřává stejně jako vy? Má svůj pelíšek nebo se v noci vklíní mezi vás a manžela?

 

Reklama